עיריית ירושליים

(בעלי חיים)
להגן על הכלבים מפני רעש הזיקוקים ביום העצמאות. צילום: אילוסטרציה

עיריית ירושלים ממליצה לקשור כלבים בזמן ירי הזיקוקין בערב יום העצמאות ולסגור היטב החלונות ולסדר לכלבים סביבה תומכת. השרות הווטרינרי של עיריית ירושלים ממליץ לבעלי כלבים לקשור את הכלבים ולהכניסם לבתים בערב יום העצמאות בזמן  יריית זיקוקין הדינור כדי למנוע את בריחתם.

(ירושלים)
עו"ד חנה דוד

האם עיריית ירושלים מזניחה בכוונה את סימוני חניות הנכים בעיר על מנת לגבות כספים מהציבור? עו"ד חנה דוד: "שורה של מקרים שהגיעו לטיפולי מצביעים על התנהלות בעייתית של העירייה" לאחרונה נחשפה עו"ד חנה דוד, העוסקת בכלל בדיני תעבורה ובחילוץ נהגים מכתבי אישום עקב עבירות תנועה - למספר רב של מקרים שבהם נהגים תמימים ואזרחים שומרי חוק בירושלים חטפו קנסות כבדים על חניה בחניית נכים – וזאת ללא ידיעתם ומבלי כל כוונה לעשות זאת.

(הדופק הפוליטי)
ניר ברקת, ראש עיריית ירושליים

גזירות האוצר לירושלים - על מה אנחנו נאבקים? - בעקבות סירוב משרד האוצר לסייע לירושלים העירייה תיאלץ לבצע קיצוץ רוחבי שמשמעותו פיטורי אלפי עובדים בכל העיר וקיצוץ משמעותי בתמיכות במוסדות התרבות, הספורט, הרווחה והחינוך. עיריית ירושלים חושפת הבוקר (ג') את הגזירות שמטיל האוצר על תושבי העיר בעקבות סירובו להעביר את התקציב לירושלים לשנת 2017. משמעותן המיידית של גזירות האוצר היא אלפי מפוטרים בעיר ופגיעה אנושה בשירותים שמספקת העירייה לתושבים.