חברת "עילית קווי תחבורה", זכיינית התחבורה הציבורית בביתר עילית, משדרגת את כל צי האוטובוסים הפעילים בקווים העירוניים על ידי הוצאתם משירות של האוטובוסים הישנים, שנכנסו לשירות לפני ארבע שנים, עם קבלת הזיכיון להפעלת התח"צ בביתר עילית, והחלפתם באוטובוסים חדשים, נוחים ואיכותיים.

עם קבלת הזיכיון, רכשה 'עילית' עשרה אוטובוסים עירונים חדשים, בכדי להפעיל את מערך הקווים הפנימיים שמנתה בזמנו שלשה קווים בלבד. מאז, זוכים הקווים לתפוסה מלאה והחברה הכפילה כבר פעם ופעמיים את מספר הנסיעות הפנימיות, ואף הוסיפה מעבר למחויבויותיה במכרז עוד שני קווים עירוניים נוספים. אמנם, הביקוש הגבוה והשימוש המוגבר בקווים, הביא לשחיקה מרובה ובלאי גבוה של האוטובוסים ולכן החליטה החברה להחליף את כל האוטובוסים הפועלים בחברה מאז ייסודה, באוטובוסים חדשים.

זהו צעד חסר תקדים שאינו מוכר בערים או בחברות אחרות, הן כאלה המשרתות את הציבור החרדי והן כאלה המשרתות את הציבור הכללי. צעד זה מצטרף למהלך הדרמטי של החלפת כל צי האוטובוסים הבינעירוניים בשנה האחרונה שביצעה החברה.

בנוסף, רכשה 'עילית' עוד שלשה אוטובוסים חדישים, מעבר לאלו המחליפים את האוטובוסים הישנים; זאת, כדי לאפשר עיבוי קווים והוספת נסיעות לפי הצרכים.

בחברה מדגישים שהאוטובוסים הישנים, נמכרו לחברות אחרות ולא ישמשו עוד את התח"צ בביתר עילית. האוטובוסים החדשים, יסופקו לחברה בשלבים, במשך החודשים הבאים; כשהשבוע התקבלו שלשת האוטובוסים הראשונים, והם כבר שולבו במערך הקווים המשרתים את תושבי העיר.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS