עור רגיש

(טיפוח)
סנסביו איי קרם במרקם ג'ל לעיניים של ביודרמה  124.90 ש"ח בסופר פארם (צילום:אלון גנון)

'ביודרמה' מותג הדרמוקוסמטיקה הצרפתי מצרף אל סדרת Sensibio – סנסביו, הייעודית לעור רגיש – את 'סנסביו איי - Sensibio Eye- ג'ל עיניים בעל מנגנון פעולה ביולוגי, המגביר את סף הסבילות של העור באזור רגיש זה ומעצים את עמידותו בפני גורמים מזיקים.

(טיפוח)
מים מיסלריים – לעור רגיל עד מעורב ומים מיסלריים לעור רגיל עד יבש ורגיש (צילום יח"צ)

מותג הקוסמטיקה הבינלאומי לוריאל פריז, מרחיב את סדרת מוצרי הניקוי והטיפוח לפנים ומשיק– מים מיסלריים – לעור רגיל עד מעורב ומים מיסלריים לעור רגיל עד יבש ורגיש. לטיפוח והסרת איפור מהפנים, העיניים והשפתיים. בקלות ויעילות.

(הורים וילדים)

חג הפורים הוא הקרנבל של העם היהודי. התחפושת, המאפשרת לנו להיות "מישהו אחר" ולו לכמה שעות, היא צורך משותף לכל בני המין האנושי, קטנים כגדולים. בתרבויות רבות נמצא ביטוי לתחפושות: מחג ההאלווין האמריקני, דרך קרנבל המסכות בוונציה ועד המרדי גרא האקזוטי - כולם רוצים להתחפש ולהתאפר. התחפושת, המסכה והאיפור היא מפלט, אפשרות להתנהג אחרת, מחוץ לכללים ולחוקים הנוקשים של היום יום ולכן היא אהובה כל כך על ילדים

(חדשות הבריאות )

הסוף לרגישות בעור מתכשיטים המכילים ניקל: תו תקן חדש יגביל את כמות הניקל במוצרי מתכת הבאים במגע עם גוף האדם. גרישה דייטש, הממונה על התקינה בתמ"ת: "התקן יחייב את היצרנים להגביל את כמות הניקל בסגסוגות המשמשות ליצור המוצרים הבאים במגע ישיר וממושך עם גוף האדם; ההגבלות יחולו גם על כל המוצרים המיובאים"

(פרסום)
קו מוצרי הטיפוח הישראלי סבוקלם (מתמחה בטיפול וטיפוח עור רגיש) משיק "קמפיין קיץ" בין התאריכים החל מסוף מאי ובמהלך חודש יוני בהיקף של 2 מיליון שקלים, לקידום מותג "SeboCalm" דאודורנט לעור רגיש" לנשים וגברים. לאחר שיעל גולדמן הובילה את הקמפיינים האחרונים של החברה, נבחרה ל"קמפיין הקיץ" דוגמנית אירופאית, ממילאנו