עופר שלח

(הדופק הפוליטי)
חה"כ עפר שלח. צילום: אלעד גוטמן

וועדת השרים לחקיקה דחתה היום את הצעת חוק הקבינט של ח"כ עפר שלח, יו"ר סיעת יש עתיד וחבר וועדת החוץ והביטחון. בתגובה לכך ח"כ שלח אמר כי "אין מדיניות, אין תאום, אין הגדרות – הקבינט לא מתפקד כמפקד העליון של הצבא וראש הממשלה עושה הכל כדי להשאיר את המצב כמו שהוא"

(הדופק הפוליטי)
ח"כ עפר שלח: "כחלון יש לי וביבי לא קיים" צילום: אלעד גוטמן

איש היה במשרד האוצר בירושלים, משה כחלון שמו. והאיש חביב על הבריות, חיוכו רב קסם ודיבורו ביישני. אבל לא רק בגלל זה הכל מחבבים אותו: השר כחלון, בניגוד לקודמיו בתפקיד שחשבו שתפקידם הוא לשמור על הקופה הציבורית, הוא נדיב ידוע. הם התפרסמו כמי שענו לכל מי שתבע דברים לא ראויים בתשובה הקרויה על שמו של יגאל הורביץ, "אין לי". השר משה, חביב הבריות, הוא "כחלון יש לי".

(הדופק הפוליטי)
ח"כ עפר שלח, חבר וועדת החוץ והביטחון: " דו"ח עמידרור על הקבינט: עבודה רצינית, אבל בשביל נתניהו זה רק כיסוי תחת". צילום: אלעד גוטמן

ח"כ עפר שלח, חבר וועדת החוץ והביטחון: " דו"ח עמידרור על הקבינט: עבודה רצינית, אבל בשביל נתניהו זה רק כיסוי תחת" בעקבות פרסום דוח וועדת עמידרור אמר היום ח"כ עפר שלח, יו"ר סיעת יש עתיד: "אני מברך על דו"ח "ועדת עמידרור", שדנה בשיפור עבודת הקבינט. חבריה, אנשים בעלי ידע וניסיון, עשו עבודה נאמנה. הופעתי בפניהם והצגתי להם את "חוק הקבינט" שהגשתי לכנסת, ואת תפיסת עבודת הקבינט שהצגתי ב"האומץ לנצח" כבר לפני יותר משנה. ההמלצות העיקריות שלהם זהות כמעט לאלה שהנחתי על השולחן בשנה האחרונה.

(הדופק הפוליטי)
ח''כ עופר שלח: ''חבורת קיצונים השתלטה על הליכוד''

באירוע שבתרבות שהתקיים הערב באולם התרבות בכוכב יאיר צור יגאל, התייחס ח"כ עופר שלח להסתה כנגד שר הביטחון

(הדופק הפוליטי)
ח"כ עופר שלח. צילום: אלעד גוטמן

יו"ר סיעת 'יש עתיד', ח"כ עפר שלח, הגיב הערב על סירבו של ראש הממשלה לגנות את דברי ההסתה נגד נשיא המדינה: "ביבי לא יוכל לומר: "לא ידעתי".