קרדיט תמונה 123rf

תחום היצירה על גווניו השונים בארץ ובעולם מהווה בסיס רחב בכל הנוגע לנושאים הנוגעים לשכרם של היוצרים וזאת לצד זכויות ועוגנים משפטיים נוספים בתחומים הרחבים של זכויות יוצרים, שימוש בחומרים ועוד.

קרא עוד...

מלחמות הקנאביס – סיפורים על ייסורים ותקווה

1. כי "מלחמות הקנאביס" הוא פשוט ספר טוב. וזה רק רובד אחד בעניין.

2. כי מלחמות הקנאביס הוא ספר שהמערכת לא רוצה שתיקראו. זהו הספר שאסור להגיד את שמו. פשוטו כמשמעו. שום פלטפורמה לא מוכנה לפרסם אותו. הם מפחדים.

3. כי "מלחמות הקנאביס" היא מלחמה על החיים שלנו. לא פחות. מי שלא סובל בעצמו, מכיר אדם שסובל. סביר להניח שקנאביס יכול לעזור ישירות לכם או למישהו ממעגל ראשון. כבר ממחר בבוקר. זה ספר על תרופה אמיתית, שהוכחה מדעית כיעילה לעשרות מצבים רפואיים, שנמנעת ביודעין כל יום מאיתנו ומאהובינו.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

בארץ וברחבי העולם מיליוני אנשים שולחים כתבי העת שאותם הם רוצים להוציא לאור אל הוצאות מוכרות שמחפשות את הכישרון הבא הכתיבה. לקטורים מקצועיים של אותן הוצאות מקבלים בכל יום מאות כתבי יד מהם הם צריכים לבחור את האחד הטוב ביותר.

קרא עוד...

שרה לימור בל, כותבת הספר "יחד בשביל האוטיזם"

על כוח רצון, פיתוח מיומנויות, נקודות של אור בתוך מסע רווי חרדה וחוסר ודאות והתמודדות של אמא אחת עם מחלת האוטיזם של בנה. הספר יוצא לאור בהוצאת קונטנטו נאו, בהובלת נתנאל סמריק.

קרא עוד...

המשורר יתרו מימון

יתרו מימון, יוצר, כותב שירים המקדיש את זמנו בימים אלו לכתיבת ספר חדש המורכב משיריו ואיוריו. בראיון לנתנאל סמריק, מייסד בית ההוצאה לאור "קונטנטו נאו" הוא מספר על חברות אמת, רגע מזוקק של עזרה וטוב לב ומקריא מתוך ספרו החדש- "סיפורי יתרו".

קרא עוד...

ילדות של נסיכה - דנית בר

דנית בר ((Beer, פסיכותרפיסטית למעלה מ-40 שנה, פיתחה גישה חדשה לתופעה שכיחה ביותר אך כמעט לא מדוברת וכמעט לא מתועדת בספרות המקצועית - הורות מרעילה - הסיפור ללא סיפור. היא זאת שטבעה לראשונה את המונח The Silent Abuse

קרא עוד...