קפריסין הינו אי השוכן לרגלי הים התיכון, בשכנות למדינת ישראל. קפריסין היוונית נחשבת לדומה מאוד ליוון כיוון שגם בה מדברים יוונית וכן, הן חולקות תרבות, אוכל ומנטליות דומות. קפריסין מציעה למבקרים בה מגוון רחב של אטראקציות. החל מחופשות בקיץ למרגלות חופי הים היפייפים בה, וכלה בטיול באזורים הרריים מרשימים. האטרקציה המרכזית בה הינה צפייה במשחקי כדורגל איכותיים באצטדיונים עתיקים, ביחד עם אלפי אוהדים בעלי מזג קפריסאי ייחודי. טרם תכנון הנסיעה, מומלץ מאוד לרכוש חבילת ספורט לקפריסין שיכולה לכלול:

קרא עוד...

פוקר הוא משחק קלפים אהוב ומוכר במהלכו משתתפים בין שניים לעשר שחקנים. מטרת המשחק היא להיות עם היד הגבוהה ביותר בסיבוב ולהרוויח את הצ'יפים בהם השתמשו המשתתפים האחרים בסיבוב. המנצח הוא השחקן עם כמות הצ'יפים הגבוהה ביותר. לארגן ערב פוקר עם כל החברים או המכרים שאוהבים את המשחק זה משימה מאתגרת, בעוד ניתן בקלות לארגן משחק פוקר אונליין.

קרא עוד...

צילום באדיבות: עמותת "ישראל אומרת לא לסמים"

ספורטאים אומרים לא לסמים - עמותת "ישראל אומרת לא לסמים" ציינה את יום הבריאות הבינלאומי של האומות המאוחדות באירוע מיוחד בסימן "ספורטאים אומרים לא לסמים". 

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

הישראלים מביעים אמון בברצלונה. למרות התבוסה: כ- 1,500 ישראלים צפויים להגיע למשחק הגומלין של ברצלונה מול פריס סן ז'רמן. התבוסה של ברצלונה בפריס היממה את אירופה והשפילה את אחת הקבוצות הגדולות בהיסטוריה. הקבוצה הקטלונית כנראה תודח מליגת האלופות, אך המותג שקוראים לו ברצלונה ממשיך להיות חזק בארץ ולמשוך אלפי ישראלים למשחק.

קרא עוד...

אולם הכדורסל הבוסני בו יתקיים המשחק נגד הבנות הישראליות.

אחרי ניצחון החוץ הנהדר של נבחרת הנשים במוצאי שבת מול רומניה, יתייצבו מחר בערב (יום רביעי 23/11 19:00) הבנות למשחק הנעילה של הבית המוקדם בסארייבו מול נבחרת בוסניה, כשבכל תוצאה כבר הבטיחה הנבחרת לעצמה את המקום השני.

קרא עוד...
עמוד 1 מתוך 4

עדכונים אחרונים

קרדיט תמונה FREEPIK
ספורט בארץ