קרדיט תמונה FREEPIK

ברוכים הבאים למאה ה-21. כאן, נדחקו הצידה ההלקאות העצמיות, הסבל והחרדה הנלוות לעתים לתהליך הכניסה לכושר. מאז ומתמיד היה ידוע לכל כי כושר גופני הוא חשוב מאין כמוהו לבריאות הנפשית והפיזית, כשהבעיה נוצרה בעקבות ההקשר שנעשה בין כושר וסבל. הקשר שמונע מרבים לנסות בכלל להיכנס לתחום, כששמועות על מאמנים ומאמנות קשים שבונים תוכניות אימונים במטרה אחת ויחידה – להוריד במשקל המתאמנים ללא כל יחס לרמה שלהם וליכולת הפיזית.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

אם תמיד חיפשתם מכשיר אימון כושר ביתי ולא ידעתם במה לבחור, ואם אתם רוצים מכשיר כושר אחד אשר מכיל את כל מה שצריך לחיטוב של כל הגוף מכף רגל עד ראש -  כדאי שתכירו את היתרונות ואת המבנה של ספת כושר.

קרא עוד...

מגוון מוצרים? מחירים נוחים? שירות אדיב ומקצועי? אם כל הפרמטרים הללו חשובים גם לכם כאשר אתם נכנסים לחנות ספורט, כדאי שתכירו את פודיום ספורט – החנות שכל ספורטאי ומתאמן בישראל צריך להכיר.

יש לא מעט חנויות ספורט בארץ, בהן ניתן לרכוש ציוד ספורט מקצועי שיהפוך את חווית האימון לקלה, פשוטה או אפקטיבית הרבה יותר. בין החנויות המובילות בתחום, נמצאת פודיום – חנות בוטיק אשר ממוקמת בקיבוץ יקום ומציעה מבחר גדול של מוצרים, במחירים זולים ומשתלמים למדי.

קרא עוד...

כדור עף ילדים

לאחר סגר הקורונה, הבידוד, הריחוק וההגבלות, אנו בסופו של דבר חוזרים לשגרה. זוהי אינה השגרה אשר הכרנו, אלא שגרה חדשה. הילדים חוזרים אט אט למערכת החינוך, תחת הגבלות מסוימות, אך עדיין עלינו לעמוד במשימות החינוכיות - ללמד את מקצועות הלימוד, להעניק לילדים חינוך ערכי ואת הכלים הדרושים לצורך הצלחה בחיים.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

קרדיט תמונה FREEPIK
ספורט בארץ