כלים

בשורה ללקוחות פלאפון:  רשת פלאפון היא היחידה התומכת במהירות המקסימאלית של ה- Samsung Galaxy S II. פלאפון תציע חבילת גלישה מיוחדת לבעלי Galaxy S II במהירות הורדה של עד 15 מגה ביט בשנייה

חברת פלאפון השיקה את מכשיר הסמארטפון המתקדם Samaung Galaxy S II, עם מגוון חבילות גלישה ומסלולים המתאימים למשתמשי ה-Galaxy. מכשיר ה-Galaxy S II הוא הסמארטפון הראשון בישראל התומך במהירות הורדה של עד 21 מגה ביט לשנייה, כך שלקוחות פלאפון ברשת High Speed GSM+ הם היחידים שיכולים ליהנות מחוויית הגלישה המקסימאלית במכשיר זה. לרגל ההשקה, תציע פלאפון החל ממחר חבילת גלישה מיוחדת לבעלי Galaxy S II במהירות של עד 15 מגה ביט בשנייה.

מכון Market Watch בדק ומצא לאחרונה, כי הגלישה ב- Samsung Galaxy S II ברשת פלאפון היא המהירה ביותר. עוד נמצא כי הגלישה עם המכשיר ברשת High Speed GSM+ של פלאפון, מהירה עד פי 16 מהרשתות המתחרות.

"אנו שמחים להשיק את ה- Samsung Galaxy S II בישראל", אמרה רונית אפשטיין, מנהלת אגף ציוד קצה בפלאפון. "לאחר ההצלחה של מכשיר ה- Galaxy בישראל, פלאפון גאה להשיק את הגרסה החדשה של מכשיר האנדרואיד המתקדם בעולם. לקוחותינו יוכלו להפיק את המרב מהמכשיר, וזאת על ידי גלישה בקצב מהיר ברשת המתקדמת High Speed GSM+, המאפשרת להם ליהנות מחוויית גלישה יוצאת דופן."

מחיר המכשיר וחבילות גלישה: מחיר המכשיר בפלאפון 134.90 שקל לחודש. למדברים מעל 250 שקל בחודש יינתן זיכוי של 120 שקל בחודש על המכשיר.

פלאפון תשיק חבילת גלישה ייעודית למכשיר במהירות של עד 15 מגה ביט לשנייה ב-80 שקל לחודש (100 שקל בזיכוי אוטומטי של 20 שקלים) למשך 18 חודשים, ללא התחייבות.

פלאפון תציע גם חבילת 7.2 מגה ביט לשנייה במחיר 40 שקל בחודש (80 שקל בזיכוי אוטומטי של 40 שקל), וכן חבילת 2 מגה ביט לשנייה במחיר של 30 שקל לחודש, ללא זיכוי.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS