סטארט אפ

(השקעות ויזמות)
הסקיילרטור בחיפה. צילום: Takwin Labs

התכנית היוקרתית ביותר כיום להאצה ולחדשנות תפעל החל מינואר 2017 בחיפה ותעבוד עם שישה סטארטאפים על עולמות ההשקעה, פיתוח עסקי וטכנולוגיה.

(מחשבים)
אפליקציית מוג'יס

האפליקציה הישראלית מוג'יס (Moojis), המאפשרת יצירת אימוג'ים אישיים לכל משתמש, בלחיצת כפתור ובתוך שניות, נבחרה בידי IBM העולמית לייצג את ישראל בכנס World of Watson (WoW) שערכה IBM בלאס וגאס לפני כשבוע.

(השוק)
הסטרטאפ DryCan מציג את החידוש הבא בעולם קופסאות השימורים

החברה פיתחה רשת סינון נוזלים מפלסטיק המאפשרת סינון נוזלים ללא פציעה או לכלוך ובצורה נוחה יותר חברת הסטרטאפ DryCan שהוקמה על ידי גל ארגמן ומתן קוך, פיתחה "רשת" חד פעמית לסינון נוזלים אשר נמצאת Built In בתוך הפחית.

(נדל"ן)
שלומי זוין, ממייסדי 'ברוקרים'

'ברוקרים'- זירת התיווך הווירטואלית הראשונה בישראל משיקה את פעילותה. הפלטפורמה תאפשר למוכרי/רוכשי הדירות לבצע מכרז על דמי התיווך שהם מוכנים לשלם חכמת ההמונים: לקוחות יוכלו לראות המלצות וביקורות על המתווכים הפעילים בפלטפורמה· שלומי זוין, מייסד הפלטפורמה: "שוק התיווך סובל שנים רבות מתדמית בעייתית. הרשת מאפשרת לנו לחתוך את הסוכנויות שבאמצע שגוזרות קופונים שמנים על גבם של כל הצדדים, מבלי לספק ערך ממשי"

(היי טק)
צוות Crosswise. אחלה אקזיט

המיזם הישראלי Crosswise נמכר ל-Oracle תמורת כ 50 מיליון $. החברה פיתחה מוצר המזהה את הגולש ממכשירים שונים (טלפונים סלולאריים, מחשבים, טלוויזיות חכמות, וכל מכשיר המתחבר לאינטרנט). הפיתוח רלוונטי לחברות בתעשיית הפרסום, המדידה והשיווק וכל גוף שמבקש לאסוף מידע על הגולש

(היי טק)
אידו גינו

קרן הון הסיכון השניה בגודלה בעולם בתחום ההייטק החליטה להשקיע בסטרטאפ הישראלי RapidAPI. החברה הוקמה על ידי אידו גינו, יזם צעיר בן 18, ומאפשרת לבעלי רעיון לאפליקציות לממש את היוזמה בקלות ובמהירות

(סלולאר)

מנכ"לית TIP STOP אסנת ראסד: "ההכנסות שייוצרו למסעדות בישראל כתוצאה מביקור מתואם של קבוצות נוסעים יעלו על 500 מיליון שקלים בשנה. אנו מציעים למסעדנים ולבעלי עסקים פלטפורמה שיווקית יוצאת דופן שתאפשר להם להיפגש עם קהל מאסיבי של עשרות אלפי מבקרים מידי חודש תוך ניצול מיטבי של תקציבי ומשאבי השיווק הנוספים שברשותם"

נוצר ב-12.11.2015 10:11
(השוק)

*עם סיום אקסלרטור הפינטק של ברקליס העולמי, נבחר הסטארט אפ הישראלי Wave להיות אחד משני הראשונים שיכניסו את טכנולוגיית הביטקוין לבנק הענק* *ב-Wave  מתכננים ליצור מהפכה בסחר העולמי באמצעות טכנולוגיית הביטקוין* Wave, סטארט אפ ישראלי המבוסס על טכנולוגיית הביטקוין (בלוקצ'יין) נבחר כאחד משתי חברות אשר יכניסו את הטכנולוגיה לבנק ברקליס העולמי.

(מאמרים - כלכלה)
על פי התחזיות פשיטות של חברות ועסקים בעולם יגדלו בשנה ב-8%, מדובר בהיקף גדול מאד של עסקים, חברות, תאגידים ועצמאיים שיפסידו את התחתונים שלהם ויפלו. את התחזית הזו פרסמה לאחרונה יולר הרמס, חברת ביטוח האשראי הגדולה בעולם. על פי הסקירה של חברת ביטוח האשראי יולר ורמס, השיפור במצב הכלכלי במדינות היורו עשוי להגיע, ככל הנראה, רק ב-2014, אבל גם אז צפוי גידול נוסף של כ-2% במספר החברות והעסקים שיפשטו רגל. המדינות בהן קיימת סכנה גדולה ביותר לפשיטות רגל הן ברזיל, ספרד ובלגיה. על פי הערכות שיעור האבטלה במדינות אלה ובמדינות נוספות ברחבי אירופה ימשיך לעלות ויגיע למעלה מ-25% בדיוק כמו שקורה במדינות כמו יוון וספרד. הנתונים הקשים מראים כי ממוצע האבטלה בגוש היורו יעלה השנה ל12.3% לעומת 11.5% אשתקד. נתון אופטימי קטן שעלה בסקירה של חברת האשראי מתייחס לשוק האמריקאי, שם צפויה האבטלה לרדת ל-7.7% ולכ-7% בשנת 2014 לעומת המצב הנוכחי כיום – 8.1% אבטלה. גם היקף פשיטות הרגל בארצות הברית אמור לרדת וזו סיבה קטנה גדולה לאופטימיות. ובכן, כולם מבינים את הסכנה הגדולה בפשיטת רגל, וכולם מבינים עד כמה לא כדאי ולא מומלץ להיות שכיר שמרוויח  כלום וחי על הקצה. אם להיות עצמאיים אז רק כשיש את הכלים לפתוח עסק עצמאי מאפס, ללא הון התחלתי, עם אפס סיכונים ומקסימום כלים להצלחה. רק קורס סטארט אפ של אלי שביט יכשיר אותך לפתוח עסק משלך עם סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר. בקורס סטארט אפ של אלי שביט לומדים איך להקים עסק חדש מאפס ולבנות אותו נכון שלב אחרי שלב כך שהסכנות של פשיטת רגל, הפסדים וכו' יהיו רחוקים ממך. למה? כי תעבור שלב שלב תחנה תחנה ותלמד את כל השלבים לבניית עסק בריא ומרוויח בלי לקחת סיכונים כמו שהרבה מאד אנשים ועסקים לוקחים היום. להרשמה לקורס סטארט אפ ולקבלת המדריך החינמי www.start-up.co.il