כ - 25 אלף ילדים נקלטו במערך המחשוב של משרד התמ"ת וקיבלו את דרגות התמיכה בשכר הלימוד לשנה"ל תשע"ב. משרד התמ"ת קורא להורים שטרם שלחו את ערכות ההרשמה למוקד לעשות זאת בהקדם באמצעות אתר המשרד. המשרד ממליץ להורים למלא את טופס ההרשמה באינטרנט על מנת לקבל את הדרגה תוך זמן קצר או לשלוח את ערכות ההרשמה בדואר רשום על מנת שיוכלו לקבל את הדרגה בתחילת שנת הלימודים תשע"ב

כלים

הורים שלא יקבלו דרגה בזמן, יידרשו לשלם מחיר מלא. המשרד קורא להורים להקפיד על שליחת בקשות למוקד בצירוף כל מהמסכים הנדרשים על מנת לקצר את התהליך.

משרד התמ"ת הודיע היום – לקראת שנה"ל תשע"ב - על השלמת קליטתם המוצלחת של 24,183 ילדים במערכות המחשוב של אגף מעונות היום והצהרונים. משמעות ההודעה: הורי הילדים שכבר נקלטו, יכולים החל מהיום להיכנס לאתר האינטרנט של משרד התמ"ת ולבדוק את דרגת הזכאות לסבסוד שנקבעה להם.

כמו כן, החל מהיום, יכולים ההורים, אשר הקדימו ורשמו את ילדיהם למעונות היום המפוקחים ע"י משרד התמ"ת, להשלים את הרשמת ילדיהם באתר האינטרנט של משרד התמ"ת ולהספיק לקבל את דרגת הזכאות לסבסוד ותמיכה בשכר הלימוד עוד לפני תחילת שנת הלימודים.

במשרד התמ"ת מציינים כי בשונה משנים קודמות, לא יינתנו דרגות ביניים ומי שלא יירשם בזמן, עלול לשלם מחיר מלא. עבור הורים הזכאים לסבסוד שאינם נגישים לרשת האינטרנט – כמו גם הורים הנתקלים בבעיות או שאלות בנוגע להרשמה - מפעיל משרד התמ"ת מוקד מידע טלפוני, שמספרו *2969.

מוקדני המוקד הטלפוני, כך מוסרים בתמ"ת, הונחו לסייע לדוברי שפות שאינם דוברי עברית ולהעביר אליהם ערכות הרשמה באמצעות הדואר, על מנת להבטיח את קליטתם המסודרת במערכות הרישום הממוחשבות ואת מימוש זכאותם לדרגות הסבסוד.

עוד מציינים במשרד התמ"ת, כי החל מהיום, תתבצע הקליטה במערכות הרישום הממוחשבות על בסיס יומי, עבור כל מי שנקלט במוקד.

הורה שקיבל דרגה 12 (ללא סבסוד) מוזמן לפנות בדחיפות למוקד מעונות יום *2969

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

יול 21, 2019

פעילותו החברתית של מתן דהן

מתגייסים למען הקהילה
יול 16, 2019

להיות מוכנים מראש - צוואות וירושות

מאמרים - חברתי
יול 15, 2019

דרכו של ברוך עטאלי

זכויות האדם
יונ 24, 2019

איך לבחור ברז למטבח

מאמרים - חברתי