נצ'י נצ' (לבנבן באמהרית) הוא שם דבר סצנת ההיפ הופ והדאנסהול הישראלית מזה מספר שנים. הוא התארח בעבר באלבומיהם של לוקץ', אקסום, סאבו וקותי ושלל שמות מסצנת ההיפ הופ הישראלית. הוא אורח כבוד קבוע בהופעותיו של חיים לרוז, ואין סאונד-סיסטם שלא כיבד את המיקרופון שלו בספיישל ואירוח של נצ'י נצ'. עכשיו נצ'י נצ' משיק את אלבום הבכורה - צדיק אחד בסדום - בפסטיבל היפ-הופ ישראלי, 16.12.11 - סאבליים - 23:00

כלים

זמן רב וציפייה ליוו את יציאת האלבום של נצ'י נצ'. נצ'י נצ' היה חבר בהרכבים ספיישל, 713 והוא המנהיג של ההרכב פרודוקס, שאלבומם "תחיית המתים" זכה לציון של חמישה כוכבים ולתואר "ההבטחה הגדולה של ההיפ הופ הישראלי" ב-7 לילות (לירון תאני), ב"הארץ" זכה ההרכב לתואר "הגיבורים החדשים של ההיפ הופ בישראל" (בן שלו).

אחרי עשייה כה מפוארת - הגיש נצ'י נצ' את אלבום הבכורה שלו כיוצר עצמאי: "צדיק אחד בסדום". האלבום נכנס לרשימת אלבומי השנה בהיפ הופ הישראלי לשנת 2011 ומיד קצר שבחים מקצה לקצה. "מקיים את ההבטחה הגדולה" (טיימאאוט). האלבום יצא בהפצה דיגיטלית בינלאומית בלייבל היי פייבר הפקות, המהווה בית חם להיפ הופ הישראלי בעשור האחרון.

http://www.youtube.com/watch?v=Kyrs7DR-BfI

וכעת, כראוי לאירוע שיא בהיפ הופ הישראלי השנה יתקיים מופע ההשקה החגיגי לאלבום הבכורה.

אחד אחרי השני יעלו, בפסטיבל היפ הופ שלא נראה כמותו מזה זמן רב במחוזותינו שלל אמני הראפ וההיפ הופ הישראלי ויפרגנו למי שהוא ללא ספק אחד השמות הבולטים בהיפ הופ הישראלי של השנים האחרונות.

יופיעו: נימי נים (שב"ק ס') / לוקץ' / אקסום / איזי / פלד / צ'ולו / בוקה / טונה מן ג'ונס / N.O.D / אלפרבר / זי קיי

מנחים: לירון תאני וקוואמי דה-לה-פוקס (עסק שחור באיחוד אגדי!)

על הפטיפונים: שקל / אורי שוחט / רוד-בוי סאונד

16.12.11, סאבליים, סלמה 53, תל אביב

פתיחת דלתות בשעה 23:00

מחיר כניסה: 50 שקלים חדשים

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS