קידוח יהלום הוא שיטה פופולרית מאוד של קידוח שמאפשרת עבודה מדויקת מאוד ונקייה. השיטה הזו היא השיטה המושלמת שנותנת מענה להרבה מהצרכים והדרישות בתעשיית הבנייה ומקדחי יהלום הם אחד הכלים המגוונים והאמינים ביותר לעבודה.

קרא עוד...

עיצוב משרד הוא דבר אשר דורש לא מעט השקעה. המשרד מהווה את סביבת העבודה של כל אדם, אך לא פעם הוא משמש גם עבור קבלת קהל. לכן, על מנת שהמשרד ימשוך אליו לקוחות מחד ומאידך, על מנת שהמשרד יהווה את סביבת העבודה הטובה הנוחה, האיכותית והטובה ביותר עבור העובד בו, הרי שיש צורך לעצב אותו בקפידה. בעיצוב משרד יש לשים דגש על מספר פרמטרים שונים.

קרא עוד...

לא מעט אנשים מחפשים אחר השקעה מניבה לכסף שלהם. בעוד שבעבר תכניות חיסכון בבנקים היוו אופציה טובה ואיכותית לצורך השקעה מניבה לכסף של משקיעים, הרי שכיום הריביות המוצעות על השקעה הכסף בתוכנית חיסכון הינן ריביות אפסיות. אחת האופציות הטובות ביותר עבור השקעה היא השקעה בענף הנדל"ן. ניתן למצוא לא מעט אופציות להשקעה בנדל"ן כיום, כאשר כל משקיע צריך למצוא את האופציה הטובה ביותר עבורו, לצורך השקעה רווחית

קרא עוד...

צילום: יח"צ

ביום ב' 20/3/2019 נחתם בבירה הסכם הגג האסטרטגי בין עיריית ירושלים למשרד האוצר ורשות מקרקעי ישראל. בטקס שנערך באולם מועצת העיר ירושלים במעמד ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו, שר האוצר, משה כחלון, ראש עיריית ירושלים, משה ליאון, שרת השיכון והבינוי יפעת שאשא ביטון ומנהל רשות מקרקעי ישראל, עדיאל שמרון.

קרא עוד...

עובדה היא כי תוחלת החיים של בני האדם בעולם רק הולכת ועולה בכל רגע וזאת ללא ספק בזכות ההתקדמות הבלתי פוסקת בתחומים רבים כמו מדע, רפואה וטכנולוגיה. אנחנו מגיעים לגיל מופלג יותר וכך גם איכות החיים בגיל השלישי הולכת ועולה. במקרים רבים קיימת התלבטות איך והיכן כדאי להעביר את השנים האלו על מנת ליהנות מתקופה זו ובמקביל לקבל מענה לצרכים אשר ייחודיים לגיל זה. מרבית האנשים מגיעים לנקודה בה הם מתקשים להמשיך לגור בביתם וזקוקים לפתרון.

קרא עוד...

הדמיה (ארי כהן אדריכלים)

מנהל רשות מקרקעי ישראל עדיאל שמרון: "הרשות פועלת כל העת להגברת שיווק הקרקע לדיור עבור אזרחי ישראל. בין היתר, רשות מקרקעי ישראל מקדמת במרץ תכנון ושיווק הקרקעות המתפנות בזכות ירידת צה"ל לנגב. רמ"י אף מקדמת את המימון להעתקת מחנות צה"ל דרומה, על פי אבני דרך שנקבעו בינה ובין משרד הביטחון".

קרא עוד...

(צילום: חברת החשמל)

שכונה בת 750 יח"ד במחיר למשתכן  תוקם  על שטח ברמת החייל שחברת החשמל תחזיר לידי רשות מקרקעי ישראל. מדובר בהשבת נכס נוסף וחשוב אותו משיבה חח"י כחלק מיישומו של הסכם אסטרטגי שנחתם לפני כשנה להשבת  16 נכסים נבחרים לרמ"י

קרא עוד...