תמונת אילוסטרציה (צילום: רשות מקרקעי ישראל)

כחלק מהתכנית להקמת מתחם רב מכר החדש למגורים ותעשייה, באזור גלילות סמוך לסינמה סיטי, פעלו בתקופה האחרונה מפקחי החטיבה לשמירת הקרקע ברשות מקרקעי ישראל (רמ"י) לפינוי קרקעות חקלאיות בשטח כולל של כ-10,000 מ"ר, המיועד להקמת המתחם. מדובר בשטח שעד כה שימש לחקלאות ויעודו שונה לאחרונה לתעשייה כחלק מהקמת המתחם

קרא עוד...

איתי סהר - צילום: ראובן קפוצינסקי.

בניית שכונת "עיר היין" החדשה בצפון אשקלון דורשת אחריות ותכנון אסטרטגי רציני לגבי אשקלון כולה, בנוסף לביצוע המחלף הצפוני. ללא אלה השכונה החדשה והסכם הגג כולו יהיו אסון מוניציפלי.

קרא עוד...

מחפשים חברה להובלות קטנות? להלן חמישה טיפים שיסייעו לכם לבחור נכון

לא כל מעבר הוא פרויקט גדול. לפעמים יש צורך להעביר רק מספר קטן של חפצים או רהיט גדול וכבד במיוחד, ואפשר לסיים עם ההובלה בזמן קצר יחסית. אך דווקא בשל המאפיינים השונים של הובלה קטנה, חשוב לדעת איך לבחור את חברת ההובלות. לכן אספנו עבורכם 5 טיפים לבחירת חברה להובלות קטנות.

קרא עוד...

קרדיט : שאטרסטוק

רבים חולמים בשלב כלשהו בחייהם לפתוח פאב. הרצון לפתוח עסק קטן שיהפוך חלום להנאה מציאותית, מוביל צעירים רבים לחשוב על הקמת מקום מלא באווירה טובה, פאב עם מחירים שווים לכל כיס, אשר אפשר יהיה להרוויח ולהתקיים ממנו בכבוד. ואכן, יש המעזים ופותחים מקום קטן ונחמד, אך באותה המהירות פאבים אחרים נסגרים מפאת חוסר הצלחה. פאב יכול להצליח ולהיות רווחי ובו בעת יש סיכונים ועלויות שצריך לקחת בחשבון. הסוד, הוא לדעת לנהל אותו נכון!

קרא עוד...