צילום : offispaces.com

אחרי שנים רבות, אם המושבות מתעוררת והופכת אט אט ליעד החם עבור השכרת משרדים באזור המרכז וגוש דן. בעבר פתח תקווה הייתה ידועה בעיקר בזכות הפרדסים שלה ואזורי תעשייה כבדים אבל לא עוד. החל מסוף שנות ה-90 פתח תקווה היא אבן שואבת עבור חברות רבות שמעוניינות לשכור משרד.

קרא עוד...

בשיא עונת התיירות הלוהטת תרתי משמע, נרשם גידול מסיבי בהזמנות חדרים בבתי מלון בוטיק. לדעת אילן קצ'נס, מדובר על "חלום שמתגשם במדינת ישראל. התיירים מעוניינים בחוויה חדשנית ומפנקת, אך קרובה לבית"

קרא עוד...

התשעים, פלוס מינוס, כאשר היינו מדברים על מקומות אליהם אנשים מבוגרים היו יכולים לעבור ולהתגורר בו בשביל לא להרגיש לבד, הרי היה ברור שהכוונה היא לבתי אבות. בישראל היו מספר מקומות כאלה, בין אם מדובר היה בבתי אבות של ההסתדרות ובין אם היה מדובר בבתי אבות פרטיים.

קרא עוד...

פרויקט המגורים הענק והיוקרתי "מגדלי דה וינצ'י" בתל אביב מתקדם במרץ, וחברת טלפייר (Telefire) נבחרה לספק את מערכות גילוי וכיבוי האש המתקדמות ביותר בארץ, אשר קיבלו את תו התקן האמריקאי המחמיר ביותר 864 UL מהדורה 10.

קרא עוד...

תהליך התחדשות עירונית שיכול לכלול בין היתר פינוי בינוי או תמ"א 38, מתבצע בשטחים שבהם נבנו תשתיות ומבנים שמצבם ירוד כך שהם לא עומדים בתקנים החדשים של רעידות אדמה. תהליכי ההתחדשות העירונית החלו במהלך שנות ה-90, בשנים אלו נקבעו דרכים לשיפור מתחמים וחוקקו חוקים שונים כדי לעודד פעילויות פרטיות וציבוריות.

קרא עוד...

צילום: יח"צ

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה מרכז, פרסמה. להפקדה תכנית בהובלת רשות מקרקעי ישראל, להקמת שכונת מגורים הכוללת 3,097 יחידות דיור ו- 400 יחידות דיור מיוחד, שטחי מסחר, מבני ציבור ושטחים ציבוריים פתוחים הגובלת בפארק אילנות.

קרא עוד...