אמש נחתם בין חברת אלביט ורשות מקרקעי ישראל  מתווה להסכם מקרקעין  בעקבות הפרטת  תע"ש   ומכירת מניות המדינה  שיאפשר הקמת למעלה מ 30,000 יח"ד באזור השרון ויוותרו בידי חברת אלביט  מכלל המתחמים שהיו בידי תע"ש  שני מתחמים בלבד: רמת בקע ונצרת עלית.

קרא עוד...

עבודה בגובה מהווה חלק חשוב בעבודת הבניין. ככל שהבניין גבוה יותר, כך עולה החשיבות של שמירה על הבטיחות בעבודה, כמו גם שמירה על תקינות המכשירים והציוד שבהם נעשה שימוש בתהליך העבודה. הדרכות עבודה בגובה המתבצעות בעקביות ובצורה נכונה, עשויות למנוע תאונות ולשמור על בריאותם ושלמותם של העובדים בגובה ושל העובדים בסביבתם. זאת, עוד בטרם דובר על מניעת נזקים כלכליים אפשריים. מהי עבודה בגובה בבניין? מה צריכות לכלול הדרכות לעבודה בגובה בבניין? מי אמון על העברת הדרכות ושמירה על בטיחות העובדים באתר הבניה בכלל, והעובדים בגובה בפרט? בשורות הבאות נרחיב מעט בנושא רגיש זה, העולה מעת לעת לכותרות.

קרא עוד...

רשות מקרקעי ישראל [רמ"י] פירסמה  מכרז פומבי מספר בש/330/2018 לרכישת זכויות חכירה לבניית 198 יח"ד בשישה מתחמים לבנייה רוויה, בשכונת יהושפט, השוכנת בחלק הצפון מערבי שבערד בנגב, המשתרעים על שטח כולל של כ-22 דונם. יחידות הדיור ישווקו במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן"

קרא עוד...

קניית דירה

רכישת דירה או בית היא אחד הצעדים הגדולים והחשובים ביותר שאנו עושים בחיינו מבחינה כלכלית. בין אם מדובר בדירה בה תתגורר משפחתנו או בדירה להשקעה, רכישת הדירה הנכונה ובתנאים הנכונים יכולה לעשות את ההבדל בין רווחה כלכלית ושקט נפשי למשך שנים רבות קדימה, לבין הרבה מאוד לחץ נפשי, כאב ראש ומצוקה כלכלית של ממש. להלן מספר טיפים כלליים אך חשובים ובסיסיים לקניית דירה, טיפים שחשוב לקחת לתשומת לבכם במידה ואתם שוקלים לבצע צעד גדול וחשוב זה בעתיד הקרוב .

קרא עוד...

אין הרבה דברים מורכבים יותר מאשר בניית מבנים, בין אם זה מבנה פרטי או מבנה אחר. מעצם העובדה שמדובר באלמנט שמכיל פרטים רבים אשר צריכים להתקיים זה לצד זה, לתמוך אחד בשני, וכל אחד משפיע על השני, כאשר על הקמתם והתקנתם אחראים בעלי מקצוע שונים, אז אפשר להבין מדוע מדובר בפרויקט לא פשוט.

קרא עוד...

בבאר יעקב שווק בהצלחה מתחם לבניית 348 יח"ד לבנייה רוויה, מסחר ותעסוקה (מתוכן 269 יח"ד במסלול מחיר למשתכן, 9 יח"ד לטובת דיור ציבורי והיתר בשוק החופשי). זוהר וצפריר שרבט בע"מ  הוכרזו כזוכים במכרז לחכירת מתחם למגורים בבנייה רוויה בבאר יעקב , למכרז הוגשו  2 הצעות

קרא עוד...