עמותות בישראל

יש הרבה מאד עמותות בישראל אשר לכל אחת מהן יש מטרה אחרת. רוב העמותות מבצעות פעילות מבורכת בסיוע לשכבות חלשות אשר זקוקות לעזרה ברבדים רבים של חייהם. מי שמעוניין להקים עמותה מבצע זאת דרך רשם העמותות על פי הנהלים והקריטריונים הייחודיים שנקבעו למטרה זו. כל עמותה בנויה מגופים פנימיים הדואגים לעשייה וגם מגוף ביקורת אשר מפקח על ההתנהלות התפעולית והפיננסית שלה. יש עמותות שפועלות בתחום החינוך, סיוע כספי לנזקקים, עזרה לנפגעי נפש ועוד.

קרא עוד...

לב לבייב

לב לבייב ידוע בחוגים עסקיים כאיש עסקים מצליח, ראש חברת "אפריקה ישראל השקעות" ואחזקות "אפריקה ישראל פיתוח". עוסק בבניית נדל'ן למגורים ומסחר, השקעות בנכסים שונים - ממטבעות קריפטוגרפיים ועד לתעשיית האופנה. בנוסף, הוא איש ציבור ידוע - מייסד כמה קרנות צדקה, נשיא הקונגרס העולמי של יהודי בוכרה. הפרויקטים ההומניטריים של לב לבייב ומשפחתו חובקים את כל העולם. הוא עוזר לקהילות יהודיות בארצות הברית, ברוסיה, במרחב חבר העמים מאוזבקיסטן ועד למדינות הבלטיות.

קרא עוד...

קרדיט תמונה depositphotos

נתינה היא בנפשכם?

מחפשים רעיון להתנדבות משמעותית?

בדיוק בשבילכם ליקטנו 3 אופציות התנדבות שיהיו משמעותיות הן לכם והן למקבלי הסיוע.

מוכנים? אז בואו נצא לדרך. הכל, במאמר שלפניכם.

קרא עוד...

ener good סדרת (צילום:תום חוליגנוב)

מרגישים טוב – עושים טוב: מותג Ener Good - חטיפי אנרגייה טבעיים וטבעונים המיוצרים בישראל - יעביר 10% מכל רכישה של מוצריו באתר, לטובת מעשים טובים. בשלב ראשון, תועבר התרומה למשפחות האומנים שנפגעו ממשבר הקורונה.

קרא עוד...

עמותת ושמחת למען הרופאים והאחיות. צילום: מאיר בוסקילה

רביעי בערב השבוע, עם ישראל ספון בבתים. חלקים צופים במשדרי הטקס הממלכתיים, חלקים כבר הדליקו את המנגל המסורתי וחלקים נשאו תפילה כדי להודות על המדינה שבה זכינו להיות כבר 72 שנים. אבי לרר יו"ר עמותת 'ושמחת' ויתר על התענוג לשבת בבית והביא איתו לבית הרפואה 'ברזילי' מוצרי פנאי חשמליים בשווי עשרות אלפי שקלים שנתרמו על מנת לשמח ולו במעט את עובדי בית החולים - הרופאים והאחיות מהמחלקות שעובדות נון - סטופ בתקופה מאתגרת זו.

קרא עוד...

יובל וגנר, מייסד ויו"ר עמותת נגישות ישראל

סקר של עמותת נגישות ישראל חושף: 50% מהאנשים עם מוגבלות לא יודעים למי לפנות בתקופת הקורונה, על מנת לבקש סיוע במזון, תרופות וציוד רפואי. בישראל חיים כ-1.5 מיליון אנשים עם מוגבלות, מהם כ-600 אלף עם מוגבלות קשה ו-200 אלף מהם מתגוררים לבד. סקר של עמותת נגישות ישראל בשיתוף מכון המחקר אינסייט מגלה כי 29% מאוכלוסיה זו חוששים שלא יקבלו לביתם אוכל בתקופת הקורונה, ו- 38% חוששים שלא יקבלו תרופות. יובל וגנר, מייסד ויו"ר עמותת נגישות ישראל: " יש עשרות אלפי אנשים עם מוגבלות שהרשויות והרווחה אינן מכירות ואליהם לא פונים והם לבד וללא עזרה. המערכות ממוקדות בקשישים, אך אוכלוסיית האנשים עם מוגבלות סובלת מאותם קשיים".

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

ינו 18, 2022

פעילות של עמותות בישראל

מתגייסים למען הקהילה
לב לבייב
ינו 15, 2022

מפעלי צדקה של לב לבייב ומשפחתו

מתגייסים למען הקהילה
קרדיט תמונה depositphotos
נוב 24, 2021

3 דרכים לעזור לקהילה

מתגייסים למען הקהילה
קרדיט: freepik
מאי 02, 2021

בחירה נכונה של דיור מוגן

מאמרים - חברתי