בן עשירים מחברון נחטף והוסתר בפזורה הבדואית. החוטפים דרשו כופר  בסך רבע מליון ₪ עבור שחרורו. במהלך חמישה ימים העבירו אותו חוטפיו ממקום למקום , הסתירו אותו במערה, ברכב ובביתו של אחד החוטפים

תנ"צ פרץ-עמר(יח"צ)

במקביל , הגיעו מידעים ליחידה המרכזית של ימ"ר נגב, רהט ועיירות על חשד לחטיפה. מיד נפתחה חקירה סמויה ומורכבת במהלכה הצליחו השוטרים בהובלתם של לוחמי יחידת מג"ן בפיקודו של רפ"ק נועם קייזר להתחקות אחר אחד החוטפים.

חוקרי היחידה הצליחו לאתר את בני המשפחה בחברון וללמוד מהם את השתלשלות האירועים. ביום שלישי, 29.11 , בשעת ערב מאוחרת, במבצע מורכב בניהולו של מפקד המרחב תנ"צ פרץ עמר, ניתן האות ושוטרי ימ"ר נגב , יחידת מגן, יצאו למבצע חילוץ החטוף ומעצר החוטפים שהיו חמושים.

מהחקירה עולה כי, ההיכרות בין החוטפים למשפחת הקורבן החלה לפני כשבועיים שלושה, שעה ששלושת החשודים הגיעו לביקור בחברון. בחברון פגשו בבני משפחת החטוף , בין הצדדים התפתחה שיחה חברית. החשודים סיפרו לחטוף כי נשארו ללא כסף, וזה בתגובה, מיהר להציע 500 ₪ כסיוע וגם הזמינם לסעוד עימם. החשודים נהנו מהכנסת האורחים הלבבית והתוודעו לעסקי המשפחה הענפים.

או אז נראה כי נרקמה בראשם המזימה כאשר זיהו את הפוטנציאל הגלום. הם הציעו לאב המשפחה לפתח איתם קשרים עסקיים. שני הבנים נפגשו איתם ב- 26 לחודש בארץ לצורך קידום העסקים. אלא שבמפגש בין הצדדים, חטפו את הצעיר ואת אחיו שלחו חזרה לחברון. תמורת שחרורו דרשו כופר נפש.

חמישה ימים מורטי עצבים ניסו בני המשפחה להחזיר את יקירם. הם לא האמינו שישועתם תבוא ממשטרת ישראל. מיד עם היוודע דבר שחרורו של בנם ומעצר החוטפים הגיעו בני המשפחה למחלק התשאול של ימ"ר נגב בפיקודו של רפ"ק ערן כהן שגבו עדויות מבני המשפחה. השוטרים זכו לתשבחות ותודות על פעילותם הנמרצת והנחושה להצלת בנם. שלושת החשודים תושבי הפזורה והשטחים נכלאו להמשך חקירה, מעצרם הוארך בבימ"ש השלום בבאר שבע ב- 12 יום . החקירה בעיצומה .