משחקים לילדים

(הורים וילדים)
חברת גאוני - הארנב השובב(צילום - אופיר וייס)

יצרנית המשחקים הישראלית "גאוני", המתמחה בפיתוח משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, השיקה לחג החנוכה מגוון משחקים חדשים, שיספקו לילדים ולכל בני המשפחה שעות רבות של הנאה, לצד העשרת ידע ופיתוח מיומנויות חשיבה ומוטוריקה.

(מוצרים)
FISHERTIP -  20 ש"ח (צילום:אלון גנון)

ה"'טיפסים" (יחידות המשחק) גמישים וצבעוניים, הם מיוצרים מעמילן תפוח אדמה (אין חשש לגלוטן) וצבעי מזון טבעיים בשילוב 'ביופלסטיק' (מונח המשמש עבור פולימרים טבעיים הנעשים ללא פטרוכימיקלים (מוצרים כימים שמקורם בנפט ובפחם). 

(הורים וילדים)

מי מאיתנו לא זוכר את ליל הסדר מילדותו? יש כאלו שזוכרים אותו באהבה ובגעגועים. יש כאלו שזוכרים בעיקר כמה הוא היה ארוך ואיך הם ספרו את הרגעים עד ל"שולחן ערוך" כשהאוכל הוגש. בואו נודה, לעבור את ליל הסדר עם ילדים זה לא פשוט בכלל מכיוון שילדים מטבעם משתעממים מהר. קשה להם לשבת בסבלנות ליד השולחן ולהמתין לאוכל, לעיתים הם אינם יודעים לקרוא ולכן לא נוטלים חלק בקריאת ההגדה שמבחינתם ( ובדומה לבני ישראל שישבו במצרים 40 שנה) אורכה של קריאת המגילה כאורך הגלות

(הורים וילדים)

תקופת החגים מאופיינת בהרבה חופשים במהלכם משפחות רבות מוצאות עצמן בדרכים, בדרך ל.. בחזרה מ...במכונית עמוסת חפצים וזאטוטים שלא ממש אוהבים לנסוע. השאלה "אימא/אבא מתי נגיע?" נזרקת לחלל המכונית בקצב הולך ומתגבר ובטון חסר סבלנות יותר ויותר, מה שמחייב את ההורים לתרגל נשימות ולשלוף ביצירתיות את כל הטריקים המוכרים להם שיעזרו לכולם לעבור את הנסיעה באופן סביר. אז איך בכל זאת אפשר להעביר את זמן הנסיעה בקלות רבה יותר ואולי אפילו בכיף?

(מוצרים)

mega_blocks_smallמשחק אבני הבנייה הפופולארי "מגה בלוקס" זוכה לחברים חדשים: דמויות "מועדון החברים של מיקי מאוס". מיקי, מיני, דונלד, פלוטו ושאר הכוכבים המאוירים מסדרת הילדים האהובה, ישתלבו כעת גם בסדרה חדשה של משחקים: מיקי מאוס ההצגה, מיקי מאוס במטוס, מיקי מאוס במוסך