משה פייגלין

(הדופק הפוליטי)
גלעד אלפר (צילום:יח"צ)

תם השלב הראשון בפריימריז לרשימת מפלגת "זהות" בראשות משה פייגלין לכנסת – אמש, ה- 12.9, חברי "זהות" בחרו את הכלכלן גלעד אלפר במקום הראשון מתוך רשימת המועמדים בשלב הראשון של הפריימריז.

(חדשות)

אמש ערכה חברת ונקו, עסק חברתי לקידום לגליזציה של קנאביס, אירוע גדול בתל אביב בהשתתפות כמאה בני אדם בו התארחו חברות הכנסת תמר זנדברג ושרן השכל וכמו כן, יו"ר תנועת זהות, ח"כ לשעבר משה פייגלין.

(חדשות)

בסוף החודש, 29.3, ייערך מפגש שמארגנת חברת ונקו יחד עם חברות הכנסת, זנדברג והשכל וח"כ לשעבר, משה פייגלין. הפאנל כולו יעסוק בנושא הלגליזציה והמאבק בכנסת

(הדופק הבטחוני)

היום תקפו אנשי ווקף קבוצת יהודים שעלתה להר הבית בהדרכתו של משה פייגלין. מדובר בקבוצה העולה מידי חודש להר הבית מזה שנים. שוטרי משטרת ישראל שנכחו במקום האיצו ביהודים לצאת מההר תוך שאנשי הווקף נצמדים אליהם וקוראים נגדם קריאות גנאי

(הדופק הפוליטי)

בתגובה לנאומו של אובמה בוועידת איפ"ק, מציע משה פייגלין לבנימין נתניהו נאום תגובה המעלה שאלות נוקבות על מדיניות החוץ של נשיא ארה"ב. מדוע לעמוד לצידם של אלו שחגגו את נפילת התאומים וגינו את חיסולו של בן לאדן? מדוע לנסות ולהקים מדינה פלשתינאית דמוקרטית בתוך שטח ישראל, אם ארה"ב עצמה לא הצליחה במשימה דומה בעיראק? פייגלין טוען שאין לאובמה למה לצפות 'מאביב העמים הערבי', משום שאין שם אלטרנטיבה שלטונית.