קרדיט לתמונה FREEPIK

רוצים לצאת לטיול הגדול אבל אין לכם כסף? למה שלא תשלבו טיול עם עבודה בחו"ל? עם חוצלארץ תוכלו לבחור בין עשרות יעדים נבחרים לטייל ולבלות בהם, אבל גם למצוא בהם עבודה שתהפוך את הטיול כולו למעמיק יותר, לשלב היכרות טובה יותר עם התרבות, השפה והמנהגים המקומיים, וליצור קשרים חברתיים עם חבר'ה כמוכם. תוכלו לבחור בין עבודה באירופה, עבודה באוסטרליה או ביעדים נחשקים נוספים כמו לדוגמא ארה"ב ואסיה, ללמוד להכיר את התרבות המקומית, להכיר חבר'ה מגניבים מכל מיני מקומות בעולם, לטייל בשעות הפנאי וליהנות מעולם שלם של חוויות מבלי לדאוג יותר מדי, ואפילו לחסוך מספיק ללימודים בארץ.

קרא עוד...

שירותי מנעולנות

זה יכול לקרות גם לבן אדם האחראי והקפדן ביותר. זה יכול לקרות בדיוק כשתצטרכו להיכנס לבית שלכם בשעת לילה מאוחרת, או כאשר תצאו מהעבודה אל רכב נעול. זה גם יקרה כאשר הגעתם אחרי אירוע וגילתם שמישהו ניסה לפרוץ לכם לדירה, או אם פשוט איבדתם את המפתח לדירה וכעת אתם יושבים על מדרגה בחדר המדרגות ומרגישים את העצב עולה וגואה.

להינעל מחוץ לבית זה לא דבר כיפי וזה קרה לכל אחד מאיתנו לפחות פעם אחת. כשזה קורה אנחנו מרגישים אבודים, מנסים להתחיל לחפש מפתח ספייר או כזה שאולי השארנו פעם אצל חברים ובעיקר מתחילים להתייאש.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: freepik

הקמת עסק היא ככל הנראה הצעד המשמעותי ביותר שתעשו בחייכם. אם העסק יצליח כמצופה תמצאו את עצמכם במצב בו תוכלו להשיג תעודת ביטוח להמשך הדרך. ישנם כאלה שהעסק הופך להיות תוך זמן קצר למקור הפרנסה העיקרי שלהם. עם זאת קיימות המון התלבטויות בכל מה שנוגע להגדרה של העסק. ההתבלטות העיקרית תהיה בין פתיחת עוסק פטור לבין פתיחת עוסק מורשה. אנו ננסה להסביר לכם את ההבדלים בין האפשרויות הספציפיות הללו טרם פתיחת העסק. כך לא תמצאו את עצמכם במצב בו תעשו בחירה שעוד תתחרטו עליה במעלה הדרך.

קרא עוד...

קרדיט צילום: pexels

עבודה מבית תמיד היה משהו ששואפים אליו, הקסם שבדבר משך הרבה לשאוף לתפקיד שמאפשר לעבוד ישירות מהסלון, תוך כדי צפיה בטלויזיה ובלי להתארגן ולהתלבש יפה. במהלך השנים האחרונות יותר ויותר אנשים התנסו בעבודה מהבית וחוו את זה על בשרם, אם מתוך רצון או מתוך הכרח, ומאז יש דעות מבוססות יותר לגבי זה.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

הקורונה הביאה איתה שורה ארוכה של שינויים בשוק העבודה, כמו למשל מועסקים שמעדיפים להישאר בבית ולא להגיע פיזית למשרד. במאמר הבא נסביר למה הם לא עצלנים, מה ניתן לעשות כדי לבוא לקראתם וכיצד כל זה דווקא יכול לתרום למעסיק ולארגון

קרא עוד...

מקור:PIXAPAY

מנהלים טובים ומנוסים יודעים היטב לומר שלא תמיד השכר הוא הדבר היחיד שמעניין את העובדים. אומנם כל עובד מחפש קביעות, תנאים טובים בעבודה ומשכורת טובה, אך לא בכך די. עובדים רבים רוצים להרגיש את תחושת השייכות ורוצים להרגיש שהם נחוצים וחשובים. לכן ברור מדוע יום גיבוש לעובדים הוא עניין מדובר וחשוב כל כך. במהלך יום גיבוש העובדים מבלים ביחד, יוצאים מהשגרה וזוכים ליהנות מפעילויות שונות ומשונות. לכן, אם גם אתם חושבים כיצד לשמר את העובדים ואת מנהלי העסק, לא כדאי שתוותרו על ימי גיבוש מושקעים.

קרא עוד...