יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

יו"ר ההסתדרות ניסנקורן קורא לשר הדתות ולרב הראשי לישראל להסדיר את זכויות משגיחי הכשרות. לאחר שמועצת הרבנות הראשית החליטה לאמץ את מסקנות הצוות לבחינת מערך הכשרות, מתריע ניסנקורן כי יישום המסקנות ישפיע מהותית על תנאי העסקתם של המשגיחים.

קרא עוד...

ממשיכים בתכנית ניסנקורן-כחלון לצמצום תבניות העסקה פוגעניות

ממשיכים בתכנית ניסנקורן-כחלון לצמצום תבניות העסקה פוגעניות - אבן דרך נוספת ביישום ההסכם לצמצום תופעת עובדי הקבלן: כ-800 תקנים של עובדות סוציאליות ועובדים מנהליים מתווספים לרשויות המקומיות לטובת קליטת העובדים להעסקה ישירה.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

הודעה משותפת להסתדרות, לישראייר ולוועד טייסי החברה: ההסתדרות וישראייר חתמו על הסכם המסדיר את ההשלכות על הטייסים במקרה של מיזוג עם אל על. יו"ר איגוד עובדי התחבורה אבי אדרי ומנכ"ל ישראייר אורי סירקיס חתמו על הסכם הבנות המסדיר את תנאי העסקת טייסי ישראייר בעת רכישה אפשרית ע"י סאנדור ההסכם מבטיח את אימוץ ההסכם הקיבוצי הקיים של הטייסים וקובע מנגנון ביטחון תעסוקתי - במקביל להבטחת המשך התרחבותה של ישראייר

קרא עוד...

שר העבודה והרווחה חיים כץ

משרד העבודה והרווחה יוצא בקמפיין להעלאת המודעות לזכויות עובדים בחברה הערבית. במסגרת הקמפיין הושק אתר אינטרנט בשפה הערבית בנושא זכויות עובדים, המנגיש את חוקי העבודה.

קרא עוד...

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד ויו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן הגיעו לפני זמן קצר להסכם הבנות שמיישב את המחלוקות העקרוניות בין הצדדים בנוגע לסוגיית השידור הציבורי.

קרא עוד...

רונית לפידור בלו, מנכ"לית מיה מחשבים, נציגת SAS  בישראל. צילום: יח"צ

בשנה החולפת רשמה החברה גידול של 46.6 אחוזים בתחום מכירות התוכנה, ו-20 אחוזים בתחום הפרויקטים. רונית לפידור בלו, מנכ"לית מיה מחשבים:"אנו ממשיכים את תהליך הצמיחה ומגדילים את מצבת כוח האדם של החברה באנשים מוכשרים."

קרא עוד...

צילום: יח"צ וועד העובדים

עובדי תדיראן מערכות חוסמים את הכניסה למפעל עובדי מפעל התעשייה הביטחונית "במד ול"א קרקעי" מקבוצת אלביט מערכות (תדיראן מערכות בע"מ לשעבר) פתחו בצעדים ארגוניים והם חוסמים את כניסתם של הספקים למפעל.

קרא עוד...