קרדיט יח"צ

אם אתם רוצים הרבה יותר מסתם מתנה כדי להפתיע את העובדים שלכם ולהראות להם שאכפת לכם, אנו ממליצים לכם לחקור את העולם המופלא של מארזים לפסח כמתנה מפתיעה לעובדים. המארזים השונים מעוצבים במיוחד כדי להפגין את ההערכה וההתייחסות שלכם, ויש להם את הכוח לגרום לעובדים שלכם להרגיש מיוחדים ולדעת שאין להם תחליף מבחינתכם.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

אנשים שונים שהגיעו לעמדות בכירות אוהבים תמיד להשאיר את האחריות בידיים שלהם. אך המציאות היא שדווקא אנשי מקצוע חיצוניים יכולים לתרום לא מעט מכל מיני מובנים שונים. פיתוח מנהלים זה לא דבר של מה בכך, מדובר על מקום שבו מנהלים יכולים לקבל כלים רבים להצלחה. אם אתם רוצים לדעת כיצד יועצת ארגונית יכולה לסייע לכם בתור בעלי עסק, המאמר הבא נכתב במיוחד עבורכם. כאן תוכלו לקבל מענה לכל מיני שאלות שככל הנראה מעסיקות אתכם.

קרא עוד...

  קרדיט תמונה: אקסטרים יער בן שמן

מעת לעת מבקשים מעסיקים ומנהלים לארגן לעובדים שלהם יום כיף מחוץ למקום העבודה. יום כיף מהווה גם צ'ופר לעובדים על עבודתם הקשה, לעיתים הוא גם מהווה צ'ופר על כך שהם הצליחו להביא את העסק להצלחות שונות, וכן הוא נועד בשביל לאפשר להם להתגבש וליהנות אחד עם השני גם מחוץ לשעות העבודה, על חשבון העסק.

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

מאחורי כל קריירה ניהולית משגשגת עומד מנהל שתכנן, יזם ופעל בכל דרך אפשרית על מנת למנף את עצמו אל המקום והתפקיד אליו הגיע. מנהל ששואף להמשיך ולהתקדם מבחינה מקצועית לא יכול להרשות לעצמו לנוח על זרי הדפנה או להתפלל לאלת המזל שתאיר פניה אליו - כדי להתקדם עליך להיות פעיל, אקטיבי וממוקד מטרה. קואוצ'ינג עסקי למנהלים נותן בידיכם מפתחות למינוף הקריירה שלכם וכלים לניהול משופר, איכותי ואפקטיבי. במאמר הבא נציג בפניכם טיפים לשדרוג הקריירה הניהולית שלכם. המאמר נכתב בשיתוף עם עדית פליק, מפתחת שיטת אימון (קואוצ'ינג) ייחודית המיועדת למנהלים שמבקשים לשדרג את הקריירה הניהולית שלהם.

קרא עוד...

קרדיט מתנות - סי די פלוס – שכפול דיסקים, דיסק או קי ממוצג ומוצרי פרסום וקד"מ

העובדים והן הלקוחות של העסק הם הנכס המשמעותי ביותר בכל עסק או חברה, ההצלחה של החברה תלויה רבות בהם ועל כן הם בהחלט המקור בו צריך וכדאי להשקיע תמיד על מנת שהעסק או החברה ישגשגו. בכל הנוגע לעובדים של העסק, מסגרת העבודה תהייה עבורו כמו בית שני מאחר שהוא יעביר בה שעות רבות מהיום. כמו כן, מחקרים מוכיחים שלא פחות מהשכר שהעובד יקבל, מה שיניע אותו באמת תהייה סביבת העבודה והצורה בו מתייחסים אליו וההוקרה והערכה שמפגינים כלפיו.

קרא עוד...

קרדיט תמונה PIXABAY

ההבדל בין יום גיבוש מוצלח וכזה שפשוט עבר ונשכח הוא הבדל של שמיים וארץ. אנחנו לא מדברים רק על היום עצמו, אלא על ההבדל באפקט שהוא מייצר בחברה או בארגון שלכם. הפוטנציאל הגדול כל כך של ימי גיבוש לעובדים עלול ללכת לאיבוד או להתממש בענק, והכול תלוי בכמה גורמים שמתחברים להם יחד. מקצוענים בתחום יודעים לתת לכם את המענה הנכון בהתאמה אישית, וזה עושה את כל ההבדל.

קרא עוד...

באיזו רצינות מתייחסים המנהלים שלכם למורל של העובדים? אם זה לא נמצא בראש סדר העדיפויות שלהם, הארגון עלול להיפגע. מחקרים רבים הראו שתרבות עבודה חיובית, פרודוקטיבית יותר מזו שלא. וכשהיום קיימים אתרים שבהם העובדים יכולים לדרג את תרבות הארגון בו הם עובדים, מנהלים כבר לא יכולים להרשות לעצמם להתעלם מהיתרונות של שביעות רצון ומורל גבוה בעבודה.

קרא עוד...