שירותי מנעולנות

זה יכול לקרות גם לבן אדם האחראי והקפדן ביותר. זה יכול לקרות בדיוק כשתצטרכו להיכנס לבית שלכם בשעת לילה מאוחרת, או כאשר תצאו מהעבודה אל רכב נעול. זה גם יקרה כאשר הגעתם אחרי אירוע וגילתם שמישהו ניסה לפרוץ לכם לדירה, או אם פשוט איבדתם את המפתח לדירה וכעת אתם יושבים על מדרגה בחדר המדרגות ומרגישים את העצב עולה וגואה.

להינעל מחוץ לבית זה לא דבר כיפי וזה קרה לכל אחד מאיתנו לפחות פעם אחת. כשזה קורה אנחנו מרגישים אבודים, מנסים להתחיל לחפש מפתח ספייר או כזה שאולי השארנו פעם אצל חברים ובעיקר מתחילים להתייאש.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: freepik

הקמת עסק היא ככל הנראה הצעד המשמעותי ביותר שתעשו בחייכם. אם העסק יצליח כמצופה תמצאו את עצמכם במצב בו תוכלו להשיג תעודת ביטוח להמשך הדרך. ישנם כאלה שהעסק הופך להיות תוך זמן קצר למקור הפרנסה העיקרי שלהם. עם זאת קיימות המון התלבטויות בכל מה שנוגע להגדרה של העסק. ההתבלטות העיקרית תהיה בין פתיחת עוסק פטור לבין פתיחת עוסק מורשה. אנו ננסה להסביר לכם את ההבדלים בין האפשרויות הספציפיות הללו טרם פתיחת העסק. כך לא תמצאו את עצמכם במצב בו תעשו בחירה שעוד תתחרטו עליה במעלה הדרך.

קרא עוד...

קרדיט צילום: pexels

עבודה מבית תמיד היה משהו ששואפים אליו, הקסם שבדבר משך הרבה לשאוף לתפקיד שמאפשר לעבוד ישירות מהסלון, תוך כדי צפיה בטלויזיה ובלי להתארגן ולהתלבש יפה. במהלך השנים האחרונות יותר ויותר אנשים התנסו בעבודה מהבית וחוו את זה על בשרם, אם מתוך רצון או מתוך הכרח, ומאז יש דעות מבוססות יותר לגבי זה.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

הקורונה הביאה איתה שורה ארוכה של שינויים בשוק העבודה, כמו למשל מועסקים שמעדיפים להישאר בבית ולא להגיע פיזית למשרד. במאמר הבא נסביר למה הם לא עצלנים, מה ניתן לעשות כדי לבוא לקראתם וכיצד כל זה דווקא יכול לתרום למעסיק ולארגון

קרא עוד...

מקור:PIXAPAY

מנהלים טובים ומנוסים יודעים היטב לומר שלא תמיד השכר הוא הדבר היחיד שמעניין את העובדים. אומנם כל עובד מחפש קביעות, תנאים טובים בעבודה ומשכורת טובה, אך לא בכך די. עובדים רבים רוצים להרגיש את תחושת השייכות ורוצים להרגיש שהם נחוצים וחשובים. לכן ברור מדוע יום גיבוש לעובדים הוא עניין מדובר וחשוב כל כך. במהלך יום גיבוש העובדים מבלים ביחד, יוצאים מהשגרה וזוכים ליהנות מפעילויות שונות ומשונות. לכן, אם גם אתם חושבים כיצד לשמר את העובדים ואת מנהלי העסק, לא כדאי שתוותרו על ימי גיבוש מושקעים.

קרא עוד...

קרדיט תמונה: FREEPIK

עולם גיוס העובדים היום מסובך יותר מאי פעם, וזה נכון שבעתיים כאשר מדובר על גיוס עובדים בכירים. תהליכי גיוס כאלה הם סיפור אחר לגמרי, גם בגלל שההיצע הרבה יותר נמוך לעומת עובדים "רגילים", וגם בגלל הצורך המובהק כי האנשים שתבחרו יהיו מתאימים ובעלי יכולת להשפיע על הארגון שלכם.

קרא עוד...