בדור הקודם, היה מקובל להתחיל בעבודה מייד לאחר השחרור מן הצבא (או סיום הלימודים האקדמיים), ולהחליף מקום עבודה רק כאשר כלו כל הקיצים. בניגוד לדור "ההוא", היום ממוצע הזמן בין החלפות עבודה הוא שלוש שנים. ישראלים (ולא רק), מטפחים קריירה, מחליפים מקומות עבודה ומאתגרים את עצמם במשרות חדשות, דרישות חדשות, ויכולות חדשות. ביחד עם הניסיון הנרחב, השכר הולך ועולה. אז אם אתם בדיוק "בין עבודות", אם אתם מתלבטים בנוגע לעבודה הבאה שלכם - קבלו את חמשת הטיפים הכי חשובים לקראת ראיון העבודה הבא שלכם.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

רשות המסים פועלת להגדלת מס' השכירים הממצים את זכאותם להחזר מס: שלחה כ-2,700 מכתבים לשכירים, שבדיקת נתוניהם העלתה כי בסבירות גבוהה הם זכאים להחזר מס עבור שנת המס 2013 רשות המסים שלחה בימים האחרונים מכתבים לכ- 2,700 שכירים, תחת הכותרת "זה הזמן לבדוק אם מגיע לך החזר מס עבור שנת 2013".

קרא עוד...

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

יו"ר ההסתדרות ניסנקורן קורא לשר הדתות ולרב הראשי לישראל להסדיר את זכויות משגיחי הכשרות. לאחר שמועצת הרבנות הראשית החליטה לאמץ את מסקנות הצוות לבחינת מערך הכשרות, מתריע ניסנקורן כי יישום המסקנות ישפיע מהותית על תנאי העסקתם של המשגיחים.

קרא עוד...

ממשיכים בתכנית ניסנקורן-כחלון לצמצום תבניות העסקה פוגעניות

ממשיכים בתכנית ניסנקורן-כחלון לצמצום תבניות העסקה פוגעניות - אבן דרך נוספת ביישום ההסכם לצמצום תופעת עובדי הקבלן: כ-800 תקנים של עובדות סוציאליות ועובדים מנהליים מתווספים לרשויות המקומיות לטובת קליטת העובדים להעסקה ישירה.

קרא עוד...

צילום: אילוסטרציה

הודעה משותפת להסתדרות, לישראייר ולוועד טייסי החברה: ההסתדרות וישראייר חתמו על הסכם המסדיר את ההשלכות על הטייסים במקרה של מיזוג עם אל על. יו"ר איגוד עובדי התחבורה אבי אדרי ומנכ"ל ישראייר אורי סירקיס חתמו על הסכם הבנות המסדיר את תנאי העסקת טייסי ישראייר בעת רכישה אפשרית ע"י סאנדור ההסכם מבטיח את אימוץ ההסכם הקיבוצי הקיים של הטייסים וקובע מנגנון ביטחון תעסוקתי - במקביל להבטחת המשך התרחבותה של ישראייר

קרא עוד...

שר העבודה והרווחה חיים כץ

משרד העבודה והרווחה יוצא בקמפיין להעלאת המודעות לזכויות עובדים בחברה הערבית. במסגרת הקמפיין הושק אתר אינטרנט בשפה הערבית בנושא זכויות עובדים, המנגיש את חוקי העבודה.

קרא עוד...

יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן. צילום: אילן בשור

מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד ויו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן הגיעו לפני זמן קצר להסכם הבנות שמיישב את המחלוקות העקרוניות בין הצדדים בנוגע לסוגיית השידור הציבורי.

קרא עוד...