כלים

אייל גולן שכבש כבר את קיסריה, היכל נוקיה ואת כל מצעדי ההשמעות והמכירות, מכר מאות אלפי עותקים וזוכה לאהבה חסרת תקדים, ממשיך לחדש ולהפתיע את קהל המאזינים, וכעת יוצא בלהיט חדש, שיר אהבה למוזיקה שנקרא "מנגינה"

הלהיט החדש "מנגינה" הינו שיר ראשון לאייל גולן לקראת אלבום חדש שיצא בקרוב.

http://www.youtube.com/watch?v=upf8qj1U29M

הלהיט "מנגינה" עבר עריכה מחודשת ע"י חברת שרים קריוקי, על מנת להתאימו לפורמט הקריוקי, וכעת מוצע כפלייבק להורדה באתר שרים קריוקי.

באתר שרים קריוקי ניתן למצוא מגוון פלייבקים נוספים של אייל גולן: חלק מחיי, כשאחר, תמונה שבורה, רק בגלל זה, רק מתגעגע, לוחמת, מתפוצץ בגללך, אל תלכי לי, איפה את, ואני קורא לך, ועוד מגוון להיטי קריוקי חדשים וישנים אותם ניתן לרכוש באופן מקוון באתר האינטרנט שרים קריוקי: www.karaoke.co.il.

קריוקי הוא בילוי חברתי שמקורו ביפן, המאפשר לשיר את השיר האהוב, גם אם לא יודעים את המילים. מילות השיר מופיעות על המסך, ומתוזמנות בהתאם ללחן ע"י סימון ויזואלי.

באתר שרים קריוקי למעלה מ-1,500 להיטים וקלאסיקות של מיטב הזמר הישראלי מכל הזמנים, שירי פופ, רוק וים תיכוני ניתנים להורדה למחשב הפרטי.

כל התכנים באתר מאושרים להורדה על ידי כל הגופים הרלוונטיים בארץ ובעולם, תוך הקפדה על שמירת זכויותיהם של המבצעים, הכותבים והמלחינים, כפי שמוגדר בחוק זכויות היוצרים ובאקו"ם, פלייבקים אלו הינם לשימוש פרטי בלבד.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS