קפה איטלקי כמו באיטליה, גם בבית, מי עדן מרחיבה את מגוון פתרונות השתייה שלה ונכנסת לתחום מכונות הקפה הביתיות משיקה את קולקציית מכונות קפה האיטלקיות מבית Capitani www.espressodelcapitano.com

כלים

מי עדן, חברת המים המינרליים הטבעיים המובילה בישראל, מרחיבה את מגוון פתרונות השתייה שלה ונכנסת גם לקטגוריית מכונות הקפה הביתיות. החברה משיקה ליין חדש של מכונות קפה איטלקיות, בעלי איכות קפה, אופי ולוק איטלקי.

עם הכניסה לשיווק מכונות הקפה החדשות, תציע מי עדן ללקוחותיה, כמו גם ללקוחות ומצטרפים חדשים מגוון איכותי כולל של פתרונות שתייה ביתיים, החל ממים מינרליים טבעיים וצלולים ועד מכונות וקפסולות קפה איכותיות.

מי עדן מציעה ללקוחותיה, לצד המים המינרליים הטבעיים האיכותיים, גם את שירותי הקפה עד הבית. באמצעות מערך ההפצה המיומן של החברה, ייהנו הלקוחות, מקפסולות הקפה האיכותיות שיגיעו ישירות לבתיהם, לצד המים המינרליים, במסגרת שירות "מי עדן עד אלייך".

במקביל לשיווק מכונת הקפה מבית Lavazza, תשווק מי עדן שתי מכונות קפה חדשות, מתקדמות ויוקרתיות, המותאמות לצרכי הלקוח הביתי, מבית חברת הקפה האיטלקית Capitani:

מכונת הקפה : Sweety מכונת קפה אלקטרונית ואלגנטית. המכונה כוללת מקציף אוטומטי וקראף נשלף להכנת מגוון משקאות על בסיס אבקות: קפוצ'ינו, מקיאטו, שוקוצ'ינו, סחלב ועוד, ומתאימה לכל משפחה. תפעול המכונה הינו פשוט וידידותי.

מכונת הקפה : Espresso מכונת קפה קומפקטית ומתוחכמת, המשלבת בשתיית הקפה חוויית אספרסו איטלקית. המכונה נוחה ופשוטה לתפעול.

2 מכונות הקפה החדשות מתהדרות בקפסולות קפה איטלקי ארומטי בטעמים ייחודיים ומציעות עיצוב וסטייל איטלקי יוקרתי, מידות קומפקטיות, המאפשרות להציבן על שיש המטבח או בחדר האורחים ומנוחות וקלות שימוש, בדרך ליצירת קפה איכותי ומשובח.

"הכניסה לתחום שיווק מכונות הקפה למגזר הביתי, הינה בהלימה לאסטרטגיה של החברה, שנחלה הצלחה רבה באירופה", אומר מיכאל רבינוביץ' , סמנכ"ל השיווק במי עדן , "בכך, אנו מציעים מגוון  פתרונות שתייה מקיפים ואיכותיים לכלל לקוחותינו, הן בעסק והן בבית. הלקוחות נהנים גם ממים מינרליים טבעיים וטעימים ביותר, וגם מקפה איטלקי איכותי, עד הבית"

את מכונות הקפה של מי עדן מבית Capitani ניתן לרכוש במגוון מסלולים לבחירה, לפי צריכה של 25/50/100 קפסולות בחודש, כולל שרות אחריות ושרות קפסולות עד אליך של מי עדן. לקבלת כל  פתרונות השתייה במקום אחד- התקשרו למוקד המכירות של מי עדן 2929*. לקוחות קיימים ייהנו ממגוון מסלולים במוקד השירות 5335*

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS