מירב מיכאלי

(דרום)
חברת הכנסת מירב מיכאלי. קרדיט צילום יח"צ

חברת הכנסת מירב מיכאלי מהמחנה הציוני הגיעה בשבוע שעבר לאוניברסיטת בן גוריון שבנגב ליום שהוקדש לציון השפה העברית כחלק מפעילות של המפלגה ובהובלת סניף באר שבע והדרום בנגב.

(בארץ)
ח"כ ניסן סלומינסקי

ועדת החוקה חוק ומשפט אישרה היום לקריאה שניה ושלישית את הצעת חוק למניעת הטרדות למוקדי חירום ציבוריים של ח"כ ניסן סלומינסקי, עמר בר-לב ומירב מיכאלי.

(כלכלה צודקת)

בקונגרס החברתי הראשון שהתכנס ביפו, ביוזמת מחאת האוהלים ובהשתתפות מאות אזרחים אמרה דפני ליף: "גם בימים בהם עתידה המדיני של מדינת ישראל עומד על הכף הנושאים החברתיים בוערים לא פחות. בין אם זה עובדי הרכבת הקורסים תחת הנטל, בין אם זה מחוסרי הדיור המתגוררים באוהלים, בין אם אלו ניצולי השואה המוזנחים ובין אם אלו עשרות אלפי אזרחים בדואים בנגב שנשללת מהם הזכות לקורת גג – החברה בישראל קורסת."

(אמנות)

amit1_shaalאירוע הצילום המרכזי בישראל, שנפתח היום במוזיאון ארץ-ישראל, תל-אביב כולל את שתי תערוכות הצילום החשובות "עדות מקומית" הישראלית, ו-world press photo, המתקיימות יחד זו השנה התשיעית ברציפות. הצגת שתי התערוכות במקביל מאפשרת זווית התבוננות מרתקת על הנעשה בעולם ובאזורנו, כפי שנתפסו בצורה ייחודית ומעוררת השראה, בעדשת טובי הצלמים בארץ ובעולם

(הדופק הפוליטי)

"לא נהיה אזרחיה של מדינה המתחזה לישראל ואשר מפסיקה להיות דמוקרטית והופכת למדינה פשיסטית" הצהירו מאות אנשי רוח, אישי ציבור, חתני וכלות פרס ישראל, אשר התכנסו היום אחר הצהרים לעצרת מחאה נגד "חוק הנאמנות" שאושר בממשלה. עצרת המחאה התקיימה בשדרות רוטשילד בתל אביב, מול בנין המוזיאון שם קרא דוד בן גוריון את הכרזת העצמאות בשנת 1948