מסה מדיה קידום אתרים

שיווק דיגיטלי הוא הנושא החם ביותר היום, לא רק בעולם האינטרנט אלא בעולם השיווק כולו. תאגידי ענק מסיטים תקציבי ענק מזירות שיווק פיזיות לזירות דיגיטליות ומפתחות יכולות חדשות ונרחבות בתחום השיווק הדיגיטלי.

קרא עוד...

איך לבחור מחשב נייח

משחקי המחשב הגיעו לרמה גבוהה כל כך, שדרושים מחשבים מתאימים על מנת שחוויית המשחק תהיה מצוינת באמת. אם אתם רואים את עצמכם כגיימרים – נציג לפניכם את מחשבי הגיימינג המובילים לשנת 2017. מכיוון שהמחשבים בנויים מרכיבים נפרדים, נפרט לכם מהם רכיבי המחשבים שיעניקו לכם את חוויית המשחק הטובה ביותר. בואו נצא לדרך.

קרא עוד...

אין תחום יותר מבלבל מאשר קידום אתרים, במידה ואתם אינכם מכירים את הנושא. בניתם אתר בעצמכם או בעזרת בונה אתרים מקצועי, וחשבתם, שאחרי כל המשאבים בזמן ובכסף שהשקעתם בו, עכשיו הגעתם אל המנוחה ואל הנחלה. טעות, טעות גדולה, מכיוון שרק עכשיו, בעצם, מתחילה העבודה האמיתית עבורכם, במידה והתפתיתם שלא לקחת חברה לקידום אתרים. מאחר ונראות במנוע החיפוש של גוגל הוא הדרך הטובה ביותר להיחשף ללקוחות עתידיים, קידום אתר הוא הצעד ההגיוני הבא.

קרא עוד...

ד"ר מוטי צווילינג אוניברסיטת אריאל

ד"ר מוטי צווילינג מדעי המחשב וביולוגיה, עמית מחקר במרכז לטכנולוגיות סייבר באוניברסיטת אריאל: בשבוע האחרון, אנו עדים למספר הולך וגובר של כתבות וציטוטים ברחבי האינטרנט המציינים את תאריך ה-7.4.2017 כיעד לתקיפת נרחבת של אתרי אינטרנט, בעיקר אלההמיוחסים למדינת ישראל. הארגון קרא לאחרונה באמצעות האינטרנט להאקרים בכל העולם לקחת חלק פעיל במתקפה הצפויה.

קרא עוד...

ב-1994 כשהאינטרנט נפתח לכלל הציבור, עמדו שתי קבוצות זו מול זו. הראשונה, שמרנית, אשר טענה שזה לא יצליח, אנשים לא מאמינים למחשבים, אנשים אוהבים לדבר אחד עם השני פנים מול פנים, הם בטח לא ירצו לעשות קניות דרך המחשב. גישה זו מוכרת לנו, מאחר ובכל פעם שמופיע כלי טכנולוגי חדש, תמיד יש את מי שמסרב לקבל את הקידמה וטוען שהיא לא תצליח.

קרא עוד...

פתרונות האבטחה של סאסה סופטוור, המיועדים למגזר הרפואי מנעו בהצלחה מתקפות על רשת בתי החולים של אסותא. בין היתר, נחסמו בהצלחה מתקפות כופר (Ransomware) מתוחכמות ובלתי מוכרות.

קרא עוד...