כל יום הוא יום טוב להביע רגשות חיוביים כלפי אישה שאתם אוהבים, אבל יום האישה מהווה הזדמנות מיוחדת לעשות זאת. בין אם מדובר בבת הזוג, באימא או באישה אחרת בחייכם, ניתן להגות הרבה רעיונות טובים בשביל להפתיע ולפנק, ולנו יש הצעות מעולות במיוחד עבורכם.

קרא עוד...

זרום - תרסיסים וג'לים לנטרול ריחות. (צילום - אייל קרן)

חברת "פרו-פרש", המתמחה בשיווק פתרונות ירוקים לנטרול ריחות, החלה לשווק בישראל את מוצרי חברתZERUM הספרדית, המציעה סדרת מוצרים המבוססים על חומרים טבעיים לנטרול ריחות ולהפצת ניחוח נעים – בבית, ברכב, במשרד ועוד.

קרא עוד...

אירוח ביתי הוא בהחלט דבר מהנה, אבל לעיתים הוא עלול לגרור הוצאות גבוהות מהצפוי, בין אם מדובר באירוח בחג ובין אם מדובר באירוח חברי וקליל.

קרא עוד...

מארזי ביוטי מיני מאוס של מארקווינס 25 שח

אחרי 90 שנים בהן הפיצה חיוכים כמלכת השמלות המנוקדות וזכתה לכוכב בשדרת הכוכבים בהוליווד, משיקה מארקווינס – יצרנית האיפור האמריקאית לילדות, את totally dotty beauty – ("יופי אבסולוטי") מארז מיני (תרתי!) בדמותה של העכברה המצוירת הפופולרית.

קרא עוד...

מחסני גינה הפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום, כאשר בשנים האחרונות בכל בית, בין אם מדובר בבית פרטי עם חצר או גינה לבין אם בית שיש בו מרפסת: קיימים מחסני גינה בגדלים שונים!

קרא עוד...

סל כביסה מתקפל ליפסקי  (צילום: דיזיין אנד שוט)

חברת "ליפסקי" הישראלית, המתמחה בפיתוח ובייצור מוצרי אינסטלציה, סניטציה ומוצרי אמבט מעוצבים, גאה להציג את המוצר החדשני שפיתחה והשיקה, הרשום כפטנט – סל כביסה מתקפל! לראשונה, אפשר לקפל את סל הכביסה בתום השימוש, כך שלא יתפוס מקום ויאפשר לשמור על הסדר והאסתטיקה בפינת הכביסה ובבית.

קרא עוד...