קבוצת הרכב קל-אוטו, משיקה שוב מבצע מיוחד, ליומיים בלבד, בו יתאפשר לשכור רכב אוטומטי קטן במחיר חסר תקדים של 75 ש"ח ליום (כולל מע"מ) בלבד, המחיר הזול ביותר שהוצע אי פעם בישראל על השכרת רכב. המבצע זמין בין התאריכים 2.1.2012 ועד 3.1.2012 בכל סניפי קל אוטו ברחבי הארץ, במוקד הטלפוני (6020*) ובאתר האינטרנט של החברה. המבצע מוגבל ל-7 ימי השכרה, 200 ק"מ ביום, תשלום בכרטיסי אשראי בלבד

כלים

קבוצת הרכב קל אוטו, יוצאת שוב במבצע השכרת רכב במחיר שובר שוק שלא היה כמותו בישראל, לרכב אוטומטי קטן במחיר של 75 ש"ח ליום כולל מע"מ בלבד. במסגרת המבצע, בין התאריכים 2-3 בינואר בלבד, יוצע מלאי של רכבים בסניפי קל אוטו הפרוסים ברחבי הארץ. בתאריכי המבצע ניתן לבצע הזמנות רכבים עתידיות, עד ל-29 בפברואר 2012, גם דרך המוקד הטלפוני (6020*) ואתר האינטרנט של החברה, בתעריפי המבצע. המבצע מוגבל ל-7 ימי השכרה ללקוח, מוגבל ל- 200 ק"מ ליום, ויתאפשר בתשלום בכרטיסי אשראי בלבד.

רכבים לדוגמה במסגרת המבצע: יונדאי I10 אוטומטית, או פז'ו 107, או סוזוקי ספלאש אוטומטית יושכרו במחיר של 75 ש"ח ליום כולל מע"מ.

"כהחלטה אסטרטגית, קל אוטו בוחרת להפוך את הרכב לנגיש וזמין לכל דורש, במטרה לאפשר למשפחות להנות עוד יותר מזמינות וניידות. רכב בדרך כלל מהווה הוצאה משמעותית וכבדה בכל משק בית וישנם צעירים, או משפחות שמעוניינות לנסוע קצת ולהיות ניידים ללא מגבלות ואנו שמחים להעניק פה את ההזדמנות הזו לציבור הרחב, במחיר שווה לכל כיס" מדגיש שמוליק קליין, מנכ"ל קל אוטו.

המבצע זמין לציבור בסניפי קל אוטו בתל אביב, ירושלים, בשדה דב, חיפה, באר שבע, נס ציונה, אשדוד, חולון, הרצליה ואילת והזמנות דרך מוקד השירות הטלפוני (6020*) ואתר האינטרנט של החברה www.calauto.co.il .

קבוצת קל אוטו היא קבוצת הרכב החמישית בגודלה בישראל, ועוסקת במכירה, השכרה, ליסינג וביטוח, בתחום המדיה ובתחום הנדל"ן. בין לקוחות קל אוטו ניתן למצוא חברות מהמובילות במשק: קבוצת מגדל, ישקר, מנפאוור, אינרום תעשיות, טמפו, דנאל, נגב קרמיקה ועוד. קל אוטו מפעילה גם את "קל אוטו קולג'" המכללה ללימוד מקצועות הניהול העסקי, את סוכנות הביטוח "קל סוכנות לביטוח", את סוכנות פרסום החוצות "קל מדיה" ואת זרוע הנדל"ן "קל אוטו פרויקטים".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

עדכונים אחרונים

ספט 21, 2020

סוגי השמלות שכל ילדה פשוט חייבת

הורים וילדים
ספט 17, 2020

פוליש לרצפה

טיפים לבית
ספט 10, 2020

בניית דק איפאה בגינה

טיפים לבית