לאחר 11 שנה: פסק הדין בתיק הוצאה לפועל נסגר ובוטל ע"י חב' סלקום. שופט בית משפט השלום בתל אביב, משה סובל, ביטל פסק דין שניתן נגד לקוח של חברת ''סלקום'' שנתבע על ידה בשנת 2000 - 11 שנה לאחר מועד החוב, הוכיח לקוח כי הוא כלל לא ידע על החוב, באמצעות בא כוחו, עוה''ד אופיר לסרי

כלים

שופט בית משפט השלום בתל אביב, משה סובל, ביטל פסק דין שניתן נגד לקוח של חברת ''סלקום'' שנתבע על ידה בשנת 2000. לפני 11 שנה טענה חברת הסלולאר ''סלקום'' כי לקוח לא שילם את התשלומים חודשיים בגין שימוש במכשיר הטלפון הסלולארי שהיה ברשותו.

עקב כך הגישה חברת ''סלקום'' תביעה נגדו בגין השימושים עליהם לא שילם ואף ניתן נגדו פסק דין בהיעדר כתב הגנה הוא חויב לשלם ל''סלקום'' סך של 2,300 ש''ח.

לטענת הלקוח כתב התביעה של חברת ''סלקום'' מעולם לא הגיע אליו והכתובת שהופיעה על כתב התביעה הינה כתובת שהוא מעולם לא התגורר בה. עם מתן פסק הדין פתחה נגדו חברת ''סלקום'' תיק הוצאה לפועל ומימשה את פסק הדין. כאמור נגד הלקוח נפתח תיק הוצל"פ והוטלו על נכסיו עיקולים בשל העובדה כי לא שילם את הסכום והחוב לתשלום צמח עד סך של 9,000 ש''ח.

לפני כחודשיים ביקש הלקוח למכור רכב אשר היה ברשותו ורק אז גילה כי הרכב מעוקל. בעודו נסער הוא ניגש ללשכת הוצאה לפועל על מנת לבדוק את פשר העיקול וגילה לתדהמתו כי נפתח נגדו תיק הוצל"פ ע"י חב' סלקום ישראל בע"מ לצורך מימוש פסק דין בתביעה שהוגשה נגדו.

באמצעות בא כוחו, עוה''ד אופיר לסרי, פנה הלקוח אל בית משפט השלום בתל אביב והציג ראיות לפיהן כתב התביעה כלל לא נשלח לכתובת בה הוא מתגורר. בית המשפט התרשם מהראיות שהוצגו בפניו ובהסכמת הצדדים, לאחר 11 שנה בוטל פסק הדין נגד הלקוח ונסגר תיק ההוצאה לפועל נגדו.

עוה''ד לסרי מסר: "בית המשפט עשה צדק עם אדם שכלל לא ידע כי יש לו חוב בחברה הסלולארית. אני שמח שהנושא הסתיים על הצד הטוב ביותר ובזמן קצר מאוד".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS