כלים

כפר יונה חוגגת 80 להיווסדה ומכריזה על שנת חגיגות מיוחדת, הכוללת עשרות אירועים וחגיגות. "יש לנו סיבה טובה למסיבה", אומר אפי דרעי, ראש המועצה, אשר מבטיח ששלל האירועים, אשר יתפרסו על פני שנה שלמה, יתאימו לילדים, מבוגרים ולכל המשפחה. בין היתר, מתוכננים להתקיים בחודשים הבאים, גלריה חוצות, פסטיבל פיסול סביבתי, חידון ישובי לבני נוער, פסטיבל בכפר, טורניר ספורט ועוד

אירוע הפתיחה, אשר יתקיים ב 3 בפברואר, מזמין את כל היישוב לצעדה,'צעדה בסימן ה- 80', אשר תעבור דרך שורה של מקומות היסטוריים בישוב.

לאירוע יצאו כל שכבות בתי הספר של הישוב- 'עמל', 'בר אילן', 'הדר', 'רימון' לצעדה קהילתית בלווי הורים למקומות היסטוריים בישוב. תלמידי כיתות א-'ב יצאו מבית ספריהם אל עבר המבנה היסטורי, 'בית נבולסי' השוכן בתוך 'גינות הדר', תלמידי כיתות ג'-ד' יגיעו ל'גן יחזקאל', הקרוי על שמו של יחזקאל מונצ'יק, החלל הראשון של כפר יונה ותלמידי כיתות ה'-ו', יגיעו אל 'גן ברזני', על שמו של השומר המיתולוגי בכפר יונה, אביו של ראש עיריית ר"ג, צבי בר.

בכל אחד מהמקומות ההיסטוריים בישוב, ילמדו הילדים על הדמויות שעל שמם נקרא המקום ועוד. לצד הסברים ייהנו הילדים מהפעלה אירובית. במקביל למוסדות החינוך, יצטרפו לצעדה תושבים מהמרכז הקהילתי כפר יונה.

נקודת סיום הצעדה נקבעה לאצטדיון הכדורגל, בו תתקיים, החל מהשעה 10:30, חגיגת ענק שתכלול מופעים של בתי הספר ושל בית הספר למחול מ'עוף'. הכניסה חופשית.

אפי דרעי, ראש המועצה: " כפר יונה, מקדמת במהלך כל השנה את תחומי התרבות ופנאי בישוב ומזמינה את כול התושבים לחגוג איתנו בשלל אטרקציות ופעילויות לכל המשפחה".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS