כל זכות

(כלכלה צודקת)
עו"ד שרון הורנשטיין, צילום: ישראל הדרי

בימים אלה מתקיים דיון ציבורי על גובה קצבת הנכים ואחד הנושאים במרכז השיח הוא המענק החודשי לעידוד יציאה לעבודה שניתן לבעלי מוגבלויות, שיכולים ורוצים לעבוד. מדריך באתר "כל זכות" מפרט את הזכויות וההטבות שנותנת המדינה לבעלי מוגבלויות שמסוגלים ורוצים לצאת לעבוד. 

(זכויות האדם)
שרון הורנשטיין, צילום: ישראל הדרי

זכויות להט"בים: כל מה שרציתם לדעת - ועוד! לקראת יום זכויות הקהילה הגאה בכנסת, פורטל מיוחד באתר 'כל זכות' מרכז את כל המידע על זכויות להט"ב. ביום שלישי הקרוב, תציין כנסת ישראל את יום זכויות הקהילה הגאה, במסגרתו יקיימו הח"כים שורה של דיונים מיוחדים הנוגעים בזכויותיהם של חברי קהילת הלהט"ב בישראל.

(מאמרים - כלכלה)
אמתי קורן "כל זכות משמש ברומטר להתעניינות של הציבור בזכויות"

‏הישראלים מגלים את הפנסיה: עליה של למעלה מ- 500% בקריאת ערכים בתחום הפנסיה באתר "כל זכות" נתוני הגלישה באתר "כל זכות" לשנת 2016 מצביעים על עליה דרמטית בקריאת הערכים הנוגעים בפנסיה וחיסכון לטווח ארוך, עלייה חריגה נרשמה גם בערכים בתחום של דיור ושיכון, הוצאה לפועל ופיטורין. עוד בין הערכים הפופולאריים: שכר מינימום, ימי חופשה וחופשת לידה.

( מתגייסים למען הקהילה)

אמתי קורן, יזם ומנכ"ל אתר "כל זכות", קיבל אמש (יום ד') את פרס אות המופת החברתי להתנדבות לאומית לשנת 2015 במעמד כבוד נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין.