כלים

שר התיירות, סטס מיסז'ניקוב, ועמיתו הקולומביאני, שר Sergio Diaz Granados , הממונה על נושאי התיירות המסחר,  נפגשו היום בירושלים לדון בדרכים לקדם את התיירות בין המדינות

תחום התיירות זוכה לעדיפות גבוהה בימים אלה בקולומביה. בין מטרות הביקור של השר גראנדוס הן קידום החתימה על הסכם התיירים בין ישראל לקולומביה והגברת שיתוף הפעולה בתחום הסיטונאות, שיפור קשרי התעופה, תיאום בין הרשויות וארגני התיירות של המדינות, הפצת חומרים תיירותיים וחילופי מידע תיירותי.

בפגישה, שיבח השר גראנדוס את הפעולות השיווק של משרד התיירות הישראלי בעולם ואמר, כי הוא מוצא מקום רב לחילופי ידע בין המדינות בתחום התיירות: "הן לישראל והן לקולומביה יש מוניטין בעייתי ועל כן שתי המדינות צריכות לקדם אסטרטגיית שיווק פעילה ואגרסיבית".

השר מיסז'ניקוב ציין כי "שתי המדינות מכירות בכוחה של תעשיית התיירות לשפר את איכות חייהם של תושבי שתי המדינות ועל חשיבותה של תעשיית התיירות לקידום השלום והבנה עולמית. משרד התיירות שפועל להרחיב את פעילותו מול מדינות המקור העיקריות לישראל, צפוי לשים דגש גם על הרחבת הפעילות במדינות נוספות בשווקים המתפתחים באסיה ובדרום אמריקה".

בשנתיים האחרונות נרשם גידול במספר התיירים מקולומביה שביקרו בישראל – בשנת 2011 מספר התיירים עמד על 11,000 מבקרים.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS