יו"ר ש"ס שר הפנים אלי ישי התראיין לרדיו "קול חי" ורמז כי גם אם תוארך ההקפאה ביהודה ושומרון ש"ס תישאר בממשלה. "יש רגע שבו אנחנו אומרים אנחנו בקואליציה, אבל יש חששות מי יהיה במקומנו, זאת אומרת מי יכנס במקומנו בקואליציה והמצב יהיה פי עשר יותר גרוע וגם הקיצוץ וגם ההקפאה תימשך ואולי גם תורחב על ירושלים"

יו"ר ש"ס השר אלי ישי התראיין בתוכנית "בצהרי היום" עם נועם זיגמן של רדיו "קול חי". לשאלת המראיין, מה תעשה ש"ס במידה ונתניהו יקבל החלטה להאריך את ההקפאה או שבפועל ההקפאה תימשך כמו שקורה כיום בירושלים למרות התנגדותם הנחרצת ענה השר אלי ישי:

"מה שתלוי בי אני עושה ויעשה על ההקפאה בירושלים. לגבי ההחלטה באופן כללי על כל יהודה ושומרון והגושים במיוחד הוא יכול לקבל את ההחלטה, גם זה ציור שעלול לקרות ולא רק פה, בהרבה דברים אחרים אנחנו נמצאים במאבק עכשיו על תקציב, נמצאים במאבק על קצבאות, נמצאים במאבק על דברים נוספים אחרים מאוד מהותיים, על הקפאה אבל תמיד יש רגע שבו אנחנו אומרים - אנחנו בקואליציה, אבל יש חששות מי יהיה במקומנו, זאת אומרת מי יכנס במקומנו בקואליציה והמצב יהיה פי עשר יותר גרוע וגם הקיצוץ וגם ההקפאה תימשך ואולי גם תורחב על ירושלים.

"אז השאלה תמיד מה גרוע פחות, אנחנו אף פעם לא יושבים בקואליציה כי אנחנו נהנים. צריך לבחור תמיד בין הגרוע לבין הגרוע פחות. אם תהיה שאלה כזאת שמה עושים, אם תעלה שאלה כזאת על הפרק במכלול של בעיות זה מועצת חכמי התורה מחליטה אבל כרגע אנחנו נמצאים בדיונים מהותיים גם על התקציב וגם בדברים אחרים, מנסים להשיג הישגים בלי איומים". אמר ישי.