"כמה משקיעים דווקא לקחת יותר סיכונים". הבורסה בניו יורק (רועי חיון. צילום: יח"צ)

איש הפיננסים רועי חיון מתייחס לסקר שערך בנק UBS בנוגע להתפתחויות הכלכליות הצפויות בשנה הקרובה. "הסביבה הגאו-פוליטית המשתנה במהירות היא האיום הגדול ביותר עבור משקיעים בכל רחבי העולם"

קרא עוד...

אימוץ עסקי

אימון עסקי

ממש כמו מאמן ספורט מקצועי, מאמן עסקי לעסקים קטנים מתמקד בחשיפה, והוצאת הטוב ביותר שכבר נמצא בתוככם. באימון לעסקים קטנים אנו מתמקדים ב"תמונה הגדולה" של מה שאתם רוצים ליצור לעסק שלכם (ולאורח החיים שלכם), ומתמקדים בהגדרת החלומות והיעדים שלכם וביצירת מוטיבציה להגשמת החלומות והיעדים.

קרא עוד...

המציאות המודרנית והמתקדמת שאנו חיים בה כיום, מעניקה לכל אדם יכולת לבצע לא מעט פעולות באופן דיגיטלי ומקוון. כיום, פעולות שבעבר היו מורכבות מאוד כגון: רישום חברה חדשה, הופכות להיות קלות ומהירות בשל האפשרות להגיש בקשה לרישום חברה אונליין. באמצעות תהליך זה, כל אדם יכול לרשום את החברה שהקים כחברה בע"מ בתהליך פשוט ויעיל.

קרא עוד...

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כ-80 אחוזים מבתי האב בישראל נמצאים במצב כלשהו של משיכת יתר בבנק; חלקם אף במצב כרוני, בו לא ניתן לסגור את המינוס בדרכים המקובלות.

קרא עוד...

תקנות הגנת הפרטיות

נושא הגנת המידע הופך בשנים האחרונות לאחד הנושאים המרכזיים וה"חמים" ביותר העומדים על סדר היום הציבורי, בישראל ובעולם כולו. השינויים מרחיקי הלכת שהתחוללו בעולם בעשרים השנים האחרונות בכל הנוגע לזרימה והצטברות של מידע מציבים צרכים חדשים ואקוטיים אשר מתחילים לחלחל לתודעתם של יותר ויותר אנשים.

קרא עוד...

בשנים האחרונות ניתן למצוא שני מוצרי חיסכון אטרקטיביים מאוד, אשר לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתלבטים ביניהם, כאשר הם מחפשים אחר אפיק איכותי ומניב לכספם. שני המוצרים הללו הם: קופות גמל ופוליסות חיסכון. אז מהו באמת ההבדל בין פוליסות החיסכון השונות המוצעות כיום על ידי חברות הביטוח ובין קרנות הגמל ובמה כדאי לכל חוסך ולבחור? זאת ועוד במאמר הבא.

קרא עוד...