הטעויות הנפוצות של מסחר בפורקס

תחום הפורקס (מטבע חוץ) אטרקטיבי לאנשים רבים, והסטטיסטיקה הברורה מראה כי הרוב המכריע של הסוחרים במט"ח נכשלים בטווח הארוך. זה לא אומר שאין סוחרים רבים שיש להם חיים נחמדים בשוק הפורקס, יש.

קרא עוד...

לכולנו יש את הרגשת הפספוס הזאת שלא הצלחנו להשקיע במטבעות הווירטואליים שהם היו בחיתוליהם. שראיתי כתבות על אנשים שהתעשרו הרגשתי צביטה בבטן. אז התחלתי לחקור את הנושא, בתקווה שאת הגל הבא אני אתפוס, ועוד כמה שנים אני אהיה זה שמקנים בהם.

קרא עוד...

העסק שלכם הוא כנראה המקום החשוב לכם ביותר בימים אלו, הוא הבייבי שאתם מטפחים וחולמים שיהיה גדול ביום מן הימים, הוא מקור הפרנסה שלכם – הלחם והחלב שאתם אוכלים ושותים והוא המיצוי העצמי שאתם חווים בכל יום מחדש. עסקים רבים נפתחים ונסגרים מידי שנה והסטטיסטיקות הן לא מזהירות, משום שרק אחוז קטן מהעסקים שנפתחים, מצליחים לשרוד מעבר לשלוש שנים ראשונות.

קרא עוד...

כל בעל עסק רוצה שהעסק שלו יצליח אך לא כל אחד מבין את החשיבות של ניהול מקצועי של תזרים המזומנים להצלחת העסק. מזה בכלל תזרים מזומנים ומהי חשיבותו? מדריך חובה לכל בעל עסק.

קרא עוד...

ציוד מעבדתי

כדי למצוא חברה טוב שתספק לכם ציוד מעבדתי באיכות ללא פשרות, חשוב להכיר את הסוגים השונים של המוצרים ואז למצוא ספק אמין שיוכל להציע לכם בדיוק את מה שדרוש למעבדות שלכם, בין אם זה מקרר תעשייתי, סטרליזטור, אוטוקלאב, מקפיא תעשייתי ועוד.

קרא עוד...

חברת (GCX (Global Courier Express היא חברת שילוח בינלאומי ועמילות מכס המספקת פתרונות לוגיסטיים חדשניים לדיוור חבילות מחו"ל בשילוח אקספרס עד לבית הלקוח. החברה מספקת שירותים ללקוחות עסקיים ופרטיים ומציעה שירותי שילוח ועמילות מכס בארץ ובחו"ל, במגוון אפשרויות בחירה בהפצה לנמענים.

קרא עוד...

יבוא טקסטיל מסין

יבוא בגדים בסין נעשה היום בארץ בצורה מאסיבית ביותר. רוב תוצרת הטקסטיל היא מסין ולכן, מי שרוצה לעסוק בזה חייב לדעת כיצד עושים את זה בצורה הכי נכונה ורווחית, כי יש כל מיני גורמים שעלולים להפוך תוכנית של יבוא בגדים מסין לקריסה כלכלית, אם לא לוקחים בחשבון כל מיני שיקולים.

קרא עוד...