המציאות המודרנית והמתקדמת שאנו חיים בה כיום, מעניקה לכל אדם יכולת לבצע לא מעט פעולות באופן דיגיטלי ומקוון. כיום, פעולות שבעבר היו מורכבות מאוד כגון: רישום חברה חדשה, הופכות להיות קלות ומהירות בשל האפשרות להגיש בקשה לרישום חברה אונליין. באמצעות תהליך זה, כל אדם יכול לרשום את החברה שהקים כחברה בע"מ בתהליך פשוט ויעיל.

קרא עוד...

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, כ-80 אחוזים מבתי האב בישראל נמצאים במצב כלשהו של משיכת יתר בבנק; חלקם אף במצב כרוני, בו לא ניתן לסגור את המינוס בדרכים המקובלות.

קרא עוד...

תקנות הגנת הפרטיות

נושא הגנת המידע הופך בשנים האחרונות לאחד הנושאים המרכזיים וה"חמים" ביותר העומדים על סדר היום הציבורי, בישראל ובעולם כולו. השינויים מרחיקי הלכת שהתחוללו בעולם בעשרים השנים האחרונות בכל הנוגע לזרימה והצטברות של מידע מציבים צרכים חדשים ואקוטיים אשר מתחילים לחלחל לתודעתם של יותר ויותר אנשים.

קרא עוד...

בשנים האחרונות ניתן למצוא שני מוצרי חיסכון אטרקטיביים מאוד, אשר לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מתלבטים ביניהם, כאשר הם מחפשים אחר אפיק איכותי ומניב לכספם. שני המוצרים הללו הם: קופות גמל ופוליסות חיסכון. אז מהו באמת ההבדל בין פוליסות החיסכון השונות המוצעות כיום על ידי חברות הביטוח ובין קרנות הגמל ובמה כדאי לכל חוסך ולבחור? זאת ועוד במאמר הבא.

קרא עוד...

קורס יזמות עסקית

בעולם המודרני והקפיטליסטי בו אנו חיים, יזמות עסקית נחשבת למקצוע ותחום עיסוק לכל דבר ועניין. לאו דווקא יזמות בתחום מסוים ומוגדר, אלא העיסוק ביזמות עצמה – השאיפה ליזום, ליצור ולהביא לכדי שגשוג פרויקטים מתחום זה או אחר, כאשר אנשים רבים פועלים (או שואפים לפעול) כיזמים במגוון רחב של תחומים.

קרא עוד...

בשעה טובה החלטתם לפתוח עסק חדש. מעתה והלאה אתם עובדים עבור עצמכם, ואין מי שיגיד לכם מתי לקום בבוקר או כמה שעות אתם מוכרחים לתת. אך בדרך להגשמת החלום העסקי שלכם, עליכם לעבור שורה ארוכה של ביורוקרטיות, ואחת מהן היא פתיחת תיקים ברשויות המס, כך שתוכלו להתנהל כחוק מבלי לספוג קנסות וחיובים שלא תוכננו מראש.

קרא עוד...

בימינו כאשר ההוצאות השוטפות שלנו גבוהות בהרבה מההכנסות, אנו מחפשים דרכים שונות להרוויח כסף מהצד. יש הפונים לשוק הנדל"ן, אך לשם כך יש צורך בהשקעת סכומי כסף התחלתיים גבוהים מאוד. יש הפותחים עסק עצמאי משלהם, אבל גם הוא זקוק לתחזוקה מתמדת ולהוצאות גבוהות כמו תלושי משכורת לעובדים, ארנונה על השכירות ועוד. רבים מוצאים מכרה זהב של ממש במסחר בשוק ההון. ההשקעות ההתחלתיות בו אינן גבוהות, והוא מאפשר לייצר רווחים קבועים. עם זאת, כל ההתחלות קשות וכדי לדעת לסחור, יש צורך לקבל הכשרה מתאימה.

קרא עוד...