תאורה לבית

אם גם אתם מאמינים שהתקנת מנורה בבית היא בבחינת בחירת תאורה, כדאי מאוד שתשכרו שירותי ייעוץ מקצועיים. כיצד ייעוץ תאורה יכול לעזור לכם? נשמח לשפוך לכם מעט אור על הדברים.

קרא עוד...

מהי ביקורת מבנים? מתי נדרשת ביקורת כזאת? מי מבצע את הביקורת? אם אתם נמצאים בתהליך של קניית דירה חדשה מקבלן או קניית דירה יד שניה, אם נתקלתם במונח בשיחות שלכם עם אנשי מקצוע וזה נראה לכם עניין מספיק חשוב בכדי שתבינו מה הוא אומר אבל אתם לא ממש מבינים מה הוא אומר, אנחנו פה כדי להסביר.

קרא עוד...

גינה פרטית היא ללא ספק משאלת ליבם של מעט ישראלים. המחשבה שהם יוכלו לצאת כל בוקר לשתות קפה או כל ערב לאכול ארוחה טובה בגינה, לארח חברים ובני משפחה, לשחק עם הילדים או הנכדים, וכמובן לטפח אותה, לטפל בה, על מנת שהיא תהיה מעוצבת בצורה יפה ומרשימה.

קרא עוד...

כמה פעמים חזרתם הביתה וכל מה שרציתם זה לעשות אמבטיה ארוכה ומרגיעה שתוריד מעליכם את היום הארוך שעבר עליכם? חדר האמבטיה, גם אם אתם לא מרגישים בזה, הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, אחד המקומות הפרטיים והאינטימיים ביותר שלכם.

קרא עוד...

רבים מאתנו מחפשים את החיים העירוניים במטרה לחיות חיים טובים יותר: עבודה משתלמת, מקומות בילוי ועוד. הסתיימו הימים שבהם היה יוצא האדם אל השדות כדי לגדל פרחים, צמחים וירקות, והיום יכולת זו שמורה בעיקר למי שגר במושב ובקיבוץ. אבל גם אם אתם גרים בעיר גדולה, אין זה אומר שאינכם יכולים ליהנות מפרחים ועציצים טבעיים בסלון ביתכם.

קרא עוד...

עץ מלא הוא עץ המתאפיין בדרך כלל בצבע בולט ועמוק, הוא יציב וחזק. ניתן לשלב את העץ המלא בכל חדרי הבית כאשר השימוש הנפוץ הוא בחדרי השינה ובמטבח. רוצים לעצב את הבית ולהשתמש בעץ מלא? הנה כמה טיפים מנצחים שיעזרו לכם לעשות זאת בקלות ויגרמו לבית שלכם להיראות טוב יותר.

קרא עוד...