כשאנחנו מסיימים לבנות מבנה חדש, ובפרט כשמדובר בבית מגורים או מסיימים שיפוץ גדול, אנחנו לא מיד נכנסים אל המבנה. לפני שאנחנו עושים זאת, אנו מזמינים חברה שמתמחה בניקיון מבנים לפני כניסה על מנת שתבריק את המקום, תסיר את כל הלכלוך ותנקה את כל האבק. כך נוכל להיכנס אל מבנה נקי ומצוחצח.

קרא עוד...

פרגולה

חשבתם עד עכשיו ש"להיות או להיות" זו השאלה החשובה? ובכן, תחשוב שוב. כי כרגע השאלה הכי חשובה עבורי היא באיזו פרגולה לבחור; האם כדאי לבחור בפרגולות אלומיניום או שמא עליי להעדיף דווקא פרגולות עשויות עץ?

קרא עוד...

בגדים תלויים

אני משתמשת בשקיות ואקום כבר למעלה מעשור, ונכון להיום אני לא מצליחה לדמיין את חיי בלעדיהן. אני מנסה חזק חזק להיזכר איך נראו חיי לפני שגיליתי אותן ובקושי מצליחה, ואם אני מצליחה אני לא אוהבת את מה שאני רואה בדמיוני. זה כנראה קצת כמו המחשב, מרגע שהגיע אלינו המחשב אנחנו פשוט לא מצליחים לדמיין את חיינו בלעדיו.

קרא עוד...

יש משימה אחת שאנחנו לא תמיד מטפלים בה מראש, ואנחנו מבינים עד כמה פספסנו רק בדיעבד, כשהבית מוצף או כשסימני עובש מופיעים על הקירות. אלא שאפשר למנוע את ההפתעות הללו ולהפוך את החורף לנעים קצת יותר. הנה מה שממש חשוב שתדעו על איטום הבית.

קרא עוד...

מהם היתרונות של מלטשת מבית היוצר של חברת בוש?

בעולם המתקדם בו אנו חיים עדיין יש צורך בכלי עבודה איכותיים לביצוע עבודות שונות במטרה לבנות, להרכיב, לחזק ולתקן תיקונים שונים בבית או במשרד. עם הכלי הנכון תהיו מוכנים להתמודד עם כל פרוייקט, בין אם מדובר בפרוייקט גדול או בין אם מדובר בפרוייקט קטן. אין זה משנה כמה אתם טובים עם הידיים- ללא הכלי הנכון יהיה קשה מאד להגיע לתוצאה הרצויה ולכן יש לשדרג את ארסנל הכלים שלכם באמצעות מלטשת מטעם חברה מקצועית.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים

יונ 06, 2019

השכרת ריהוט לאירועים

מוצרים
יונ 06, 2019

טרנד הגרפיטי שהשתלט על המדינה

הורים וילדים
מאי 29, 2019

ביקורת מבנים

טיפים לבית