צינורות מים הן בבתים פרטיים והן במבנים תעשייתיים, נוטים להיסתם מדי פעם בפעם. לעיתים ישנן סתימות שטחיות אשר כל אדם יכול לפתוח באופן עצמאי, אך לעיתים הסתימות קשות ובלתי אפשרי לפתוח אותן באופן עצמאי. פתיחת סתימות קשות בצינורות הבית זוהי עבודה הרלוונטית עבור אינסטלטור מקצועי ומנוסה בתחומו. חשוב מאוד לדעת שסתימות אשר לא מטופלות בזמן עלולות לגרום להצפה של מים או במקרה גרוע יותר, מי ביוב. על כן, מיד כאשר מזהים סתימה שבלתי ניתן להתמודד עימה באופן עצמאי, חשוב לפנות לאינסטלטור אשר זמין באופן מידי.

קרא עוד...

בחירת מפקח בניה היא ללא ספק אחת ההחלטות החשובות שתעשו למען הפרויקט שלכם, ואם אתם רוצים להבטיח שכל האינטרסים שלכם בפרויקט אכן מקבלים מענה מתאים, חשוב מאוד שתקדישו את הזמן והמאמץ הנדרשים למציאת מפקח בניה מקצועי, ועל פי הצורך גם תדעו לשלם לו כגמולו על מנת להבטיח את הטוב ביותר עבורכם. אז איך בוחרים מפקח בניה? על כך בשורות הבאות.

קרא עוד...

ביטוח דירה. צילום:  fotolia

במהלך התנהלותנו היומיומית רובנו רוכשים באופן שוטף וקבוע לא מעט פוליסות ביטוח מסוגים שונים – כל מי שמחזיק/ה בכלי רכב מחויבים על פי חוק בביטוח חובה (ורובם רוכשים גם פוליסה רחבה ומקיפה יותר), אלו בינינו הטסים לחו"ל רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל, כל מי שנוטל משכנתא מחויב על ידי הבנק לרכוש גם ביטוח משכנתא ועוד.

קרא עוד...

הוא נמצא במקרר, במזווה, בארון התרופות ועל שידת הלילה שלנו. הקרטון, שמאחסן עבורנו מוצרי חלב, כדורים נגד כאב ראש, משחת שיניים או קרם פנים. לא מעט פעמים אנחנו רוכשים את המוצר בלי לחשוב ממה עשויה האריזה, במיוחד כשמדובר במוצרי היום-יום ולפעמים ההחלטה על הרכישה מתקבלת חד-משמעית דווקא בזכות מראה וצורת האריזה. יצא לכם לתהות פעם כמה חשיבה עומדת מאחורי אריזת הקרטון?

קרא עוד...

למה בכלל לבצע חיטוי מים בצנרת המים בבית? האם אי אפשר לבצע את החיטוי באופן עצמאי? האם חיטוי הצנרת זו לא אחריות של הרשות המקומית? כל התשובות לכל השאלות שמטרידות אתכם בנושא, במדריך הקצר הבא באדיבות ימית חיטוי, שנותנת לכם 5 סיבות טובות לבצע חיטוי מים בביתכם.

קרא עוד...

לא משנה באיזו קומה אתם, לא משנה אם לדיירים מתחתכם או מעליכם יש כבר מרפסת ולא משנה בן כמה הבניין שלכם – אם אתם רוצים להוסיף מרפסת לבית, תוכלו לעשות זאת באמצעות הטכנולוגיה של מרפסת תלויה אותה מציעה לכם חברת בלקון מרפסות ברמה מקצועית יוצאת דופן ועם שלל אפשרויות עיצוב ותכנון.

מהי מרפסת תלויה?

מרפסת תלויה היא מרפסת שאינה נזקקת לעמודי תמך הנמתחים מתחתיה אל עבר הקרקע, אלא מעוגנת אל הקיר החיצוני של המבנה ונשענת על פלטפורמת פלדה הנמתחת מרצפת הבית החוצה. מרפסת תלויה היא למעשה הפתרון היחיד שקיים עבור דירות שאינן ממוקמות בקומה הראשונה או השנייה, ושאין שום יכולת למתוח מהגובה בו הן ממוקמות עמודי תמך שיחזיקו את מרפסת חדשה בגובה רב.

קרא עוד...