גינה פרטית היא ללא ספק משאלת ליבם של מעט ישראלים. המחשבה שהם יוכלו לצאת כל בוקר לשתות קפה או כל ערב לאכול ארוחה טובה בגינה, לארח חברים ובני משפחה, לשחק עם הילדים או הנכדים, וכמובן לטפח אותה, לטפל בה, על מנת שהיא תהיה מעוצבת בצורה יפה ומרשימה.

קרא עוד...

כמה פעמים חזרתם הביתה וכל מה שרציתם זה לעשות אמבטיה ארוכה ומרגיעה שתוריד מעליכם את היום הארוך שעבר עליכם? חדר האמבטיה, גם אם אתם לא מרגישים בזה, הוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית, אחד המקומות הפרטיים והאינטימיים ביותר שלכם.

קרא עוד...

רבים מאתנו מחפשים את החיים העירוניים במטרה לחיות חיים טובים יותר: עבודה משתלמת, מקומות בילוי ועוד. הסתיימו הימים שבהם היה יוצא האדם אל השדות כדי לגדל פרחים, צמחים וירקות, והיום יכולת זו שמורה בעיקר למי שגר במושב ובקיבוץ. אבל גם אם אתם גרים בעיר גדולה, אין זה אומר שאינכם יכולים ליהנות מפרחים ועציצים טבעיים בסלון ביתכם.

קרא עוד...

עץ מלא הוא עץ המתאפיין בדרך כלל בצבע בולט ועמוק, הוא יציב וחזק. ניתן לשלב את העץ המלא בכל חדרי הבית כאשר השימוש הנפוץ הוא בחדרי השינה ובמטבח. רוצים לעצב את הבית ולהשתמש בעץ מלא? הנה כמה טיפים מנצחים שיעזרו לכם לעשות זאת בקלות ויגרמו לבית שלכם להיראות טוב יותר.

קרא עוד...

המושג הובלות לסטודנטים נולד ממש עבורם,כאשר הם עוברים מבית הוריהם לדירה קטנה והם אינם מחזיקים בתכולה רבה כגון רהיטים ,מוצרי חשמל וביגוד או חפצים שונים אחרים. זו הסיבה, כי שירותי הובלות לפריטים בודדים מציעות הנחות לסטודנטים בגלל שמצבם הכלכלי אינו מזהיר והחברות יודעות מול כמה אתגרים עומדים הסטודנטים, כאשר הם צריכים ללמוד וגם לעבוד למחייתם.

קרא עוד...

איתור נזילות מים נועד כדי לבדוק ביסודיות מהן התקלות הקשורות למים במבנה, בעוד שכיום, המומחים בתחום האינסטלציה ותשתיות המים, מבצעים איתור נזילה בצורה יעילה. אז כיצד מאתרים נזילה, ומדוע זה חשוב? כל הפרטים בהמשך.

קרא עוד...