קרדיט תמונה PIXABAY

חליפת הגנה למעלית היא מעטפת מגן קשיחה המגנה על תא המעלית מפני נזקים בעת שימוש באתרי בנייה ומבנים הנמצאים בתהליך אכלוס. אם תשימו לב, מעליות רבות מצופות כיום בשכבות של נירוסטה וזכוכית שהם חומרים שבירים ועדינים ולכן חשוב מאוד לשמור עליהם גם בשכרה אך במיוחד בתקופה בה יחידים או משפחות עוברים לבניין ומעבירים איתם ציוד כבד כמו מקררים, מכונות כביסה, ספות ועוד. חליפה זו, מיוצרת מהחומרים הטובים ביותר, לרבות לוחות סנדוויץ' מסוג A, חיפוי פשתן פורמייקה, וחיפוי MDF אדום יוקרתי וחסין אש. החליפה נועדה להתאים היטב לתא המעלית, וליצור "קופסה צפה" להגנה מרבית של תא המעלית וכמובן לנוסעיו.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

זרי פרחים, כמה טוב זה עושה לנו על הלב?
גם אם מדובר בהפתעה וגם אם במשלוח פרחים שעשינו לעצמנו, אין כמו הרגע הזה שזו אנו מסתכלים בסיפוק אל עבר הזר היפהיפה שמונח לו באגרטל במרכז הסלון או המטבח.

קרא עוד...

קרדיט לתמונה - אמנות הגינה הקסומה.

בריכת שחייה בחצר הפרטית שלנו היא תענוג אמיתי בכל עונות השנה ובפרט בימי הקיץ הלוהטים. על מנת שתוכלו להקים אחת כזו ולמצות את כל ההנאה ממנה מוטב שתדעו באיזו בריכה לבחור ותכירו את כל האופציות העומדות לפניכם - את היתרונות והחסרונות של מאגר מים שיבנה לכם בחצר. כמעט כל מי שמימש לעצמו את החלום הזה של גינה פרטית או נמצא בשלבים ראשונים להקמתה, עברה בראשו המחשבה לממש עוד חלום ישן נושן וזה – בריכה פרטית משלו.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

הבנתם כי ריפוד ספות בד זוהי משימה שצריכה להתבצע על ידי מקצוענים? השלב הבא יהיה השלב שבו תצטרכו לבחור את האיש הנכון לטובת ביצוע המשימה. ישנן לא מעט חברות וגם אנשי מקצוע עצמאיים שיכולים לרפד את ספת הבד שלכם. האחריות שלכם תהיה לבחון את הפרמטרים השונים עד אשר תגיעו אל החברה הנכונה או לאיש המקצוע הנכון. זה שיש כמות גדולה של אפשרויות, זה יכול להיות פלוס גדול עבורכם. העיקר שתגיעו להליך כאשר אתם מוכנים אליו ומבינים עד כמה הוא יכול להיות משמעותי עבורכם.

קרא עוד...

קרדיט תמונה FREEPIK

כאשר צריכים להחליף או לשפץ את המנוע, השלב הבלתי נמנע זה להחליף צילינדר. בעוד האטמים מתבלים, מיד תבחינו בעלייה של צריכת השמן, אשר מקורה בדליפה שלו. באם לא ממהרים להחליף את הצילינדר, כי אז ההוצאות בסופו של דבר יהיו הרבה יותר גבוהות בטווח הארוך. אומנם מושא המאמר הוא כמה באמת עולה להחליף צילינדר? אבל אם תמשיכו לקרוא תבינו גם לפי מה בוחרים מנעולן, ועוד...

קרא עוד...