האדריכל ד"ר אלי מזרחי מבעלי arcdb. צילום: עודד סמדר

חג הפסח הוא הזדמנות נהדרת לערוך שיפוצים בבית החל מתיקוני צבע ועד עיצוב הבית מחדש. האדריכל ד"ר אלי מזרחי מבעלי arcdb מסביר כיצד לבחור את מעצב הפנים האולטימטיבי. על פי נתוני arcdb - פלטפורמה טכנולוגית עסקית ומקצועית המיועדת לאדריכלים ומעצבים, אלפי משקי בית בישראל יערכו לקראת חג הפסח שיפוץ כזה או אחר, חג הפסח הוא אכן ללא ספק "חג השיפוצים" חלק יבצעו עבודות צבע ודקורציה, שיפוצים קוסמטיים, הקמת קיר גבס, שפכטל ותיקוני סדקים וחלק יבצעו בביתם תיקוני צבע ועד שיפוץ כללי בכל הבית.

קרא עוד...

לוח גיר

טוב, אז אין ולו אחד מאתנו שאיננו זוכר לטובה (או שלא... ) את לוח הגיר בבית הספר. המורה לימדה את החומר הנלמד גם באמצעות כתיבתו על לוח גיר, אבל זה הרי גם היה הרגע שציפינו לו, שהיא תסתובב עם הגב לכיתה. אולם, לוח גיר איננו משמש רק לצרכי לימודים בבתי ספר, יש לו עוד מטרות.

קרא עוד...

על מנת לארגן אירוע או מסיבה כמו שצריך חשוב לשים דגש על החלק של ה DJ וכמובן של התאורן. כיום, הציוד האיכותי באירוע הוא שנותן את הטון, ולכן חשוב לדעת מהו הציוד הבסיסי ההכרחי שחייב להיות לתאורן ולתקליטן על מנת שהמסיבה תהיה אגדית. אז איזה ציוד כדאי שיהיה לתקליטן ולתאורן?

קרא עוד...

תיקון מכונות קפה פרש קפה

מכונת הקפה הופכת בהדרגה להיות נוכחת יותר ויותר במטבח הישראלי, היא קומפקטית ומעוצבת, היא מפנקת ומפיקה משקה חם ומרענן, אבל גם היא בעצמה זקוקה לתחזוקה שוטפת ונכונה, בשביל שהיא תוכל להמשיך לשרת אתכם כראוי הלאה. מכונת קפה ביתית היא מכשיר חשמלי לכל דבר, ומשכך עלולות לצוץ מעת לעת תקלות שונות. כאלו הפוגמות בתפקוד של המכונה או משביתות אותה לחלוטין. ועבור מי שהתרגל להכין את כוס הקפה באמצעות מכונת קפה ביתית, זו עשויה להיות תקלה מציקה בהחלט. האם למסור את המכונה למעבדת תיקון מכונות קפה?

קרא עוד...

5 מכונות שחייבים במטבח

אף מטבח לא יכול להיות שלם בלי מכשירי חשמל מסוימים שישדרגו את איכות החיים שלכם. רוצים להרגיש כמו מאסטר שף בלי להתאמץ? הנה כל המכונות שכדאי להכיר:

קרא עוד...