מזגני סמסונג

בישראל כבר אי אפשר לחיות בלי מזגן בקיץ הלוהט והלח, אך גם החורף כבר הופך קשוח יותר מבחינת טמפרטורות מינימום וכמות ימי הגשם הגורמים לכם להסתגר בבית. מכאן שהצורך בפתרונות קירור וחימום יעילים – הן מבחינת יצירת סביבה נעימה והן מבחינת יעילות אנרגטית וחיסכון בעלויות אנרגיה ויצירת נזק סביבתי – עלה בהחלט.

קרא עוד...

החורף אמנם עדיין מסרב לעזוב אותנו עם ימים גשומים מידי פעם – אבל אי אפשר שלא לראות את הימים הנעימים שמפציעים בין הגשמים, השמש שמופיעה יותר והפריחה שמסביב.. מה שאומר שאביב 2020 כבר כאן – ויחד איתו הטרנדים האביביים בתחום הצבע לבית.

קרא עוד...

ספות הן מסוג הפריטים שיכולים ללוות אותנו במשך שנים ארוכות וטובות. אנחנו יושבים עליהן עם כל בני המשפחה וצופים בטלוויזיה, מנמנמים עליהן בין אם במודע ובין אם לא בשעות הערב המאוחרות, ופשוט רואים בהן כפריט שמוסיף כל כך הרבה חן ועיצוב למראה הכללי של סלון הבית.

קרא עוד...

היא אמנם נחשבת לשלווה למדי, ובטח לבטח שאיננה מהווה איום מידי על חיינו או רואה בנו כטרף, אך היונה יכולה להביא עמה לא מעט סכנות בריאותיות אותן מוטב לקחת בחשבון.

קרא עוד...

כשהספה של הבית או של העסק שלנו מתלכלכת, עלינו לקבל שתי החלטות, האם לנקות אותה בעצמנו או להזמין חברת ניקוי מקצועית. אם אנחנו בוחרים להזמין חברה שתבצע עבורנו את העבודה, הרי שעלינו להחליט איזו חברה זו תהיה, מה הפרמטרים על בסיסם נחליט את מי להזמין.

קרא עוד...