צמחים מלאכותיים הפכו לבחירה פופולרית יותר ויותר עבור אלה המחפשים להוסיף נופך של ירק לבתיהם או למשרדיהם. בעוד שלצמחים מסורתיים יש קסם משלהם, צמחים מלאכותיים מציעים מגוון יתרונות ללא תחרות שהופכים אותם לבחירה מעולה במצבים רבים.

קרא עוד...

אם שאלתם את עצמכם למה דירות סטודיו נקראות כך, אנחנו רוצים לקחת אתכם לסיבוב קצר בהיסטוריה של ניו יורק. שם, באמצע המאה התשע עשרה, החלו אומנים לעבור לעיר ולהפוך אותה למרכז תרבותי שוקק. משום שאותם אומנים התקיימו בדוחק, הם נהגו ליצור בחללים קטנים אשר הפכו גם למקום השינה שלהם. מכאן נולד שמם של אותן דירות, דירות סטודיו. המוטיב המאפיין של דירות מהסוג הזה הוא שחלל השינה לא ממוקם בנפרד מהחלל המרכזי של הבית. אלא, הוא ממוקם בתוך החלל המשותף. יש איזו נטייה לחשוב כי אין אפשרות לעצב את הדירה באופן מושלם, כך שתכיל את הצרכים של בעל הדירה וגם תהיה אסתטית ונעימה בעין. כמובן, מדובר על טעות. במאמר הבא נעזור לכם עם כלים פרקטיים שיאפשרו לכם לעצב את הדירה שלכם בדיוק כמו שאתם רוצים. בואו איתנו, יוצאים לדרך עכשיו.

קרא עוד...

שיפוץ הסלון יכול להיות משימה לא פשוטה, במיוחד כשמדובר בבחירת הצבע הנכון. מומלץ ללמוד כיצד להשתמש בצבע מיוחד כדי לשדרג את הסלון ולהעניק לו מראה חי ודינמיות. עיצוב הסלון באמצעות חיבור צבעים עושה שימוש בפסיכולוגיה של הצבעים, בתהליך הבחירה ומבטיח יצירה של חלל שהוא לא רק אסתטי אלא גם מספק רגשית.

קרא עוד...

עונת החגים מזמינה את כולנו להתחדש ולחדש את הבית או המשרד במגוון דרכים. צביעה מחדש של קירות הבית או המשרד, היא ללא ספק הדרך המהירה להפוך את המקום בו אנחנו גרים כך שיראה בעיננו ממש כמו חדש. העניין הוא שעל מנת שנוכל לצבוע את הקירות או את הדק בצבע חדש, אנחנו צריכים לעשות כמה פעולות שיעזרו לנו להוריד את מה שהיה שם קודם לכן. במאמר הבא נביא לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע את עבודות הצביעה על הצד הטוב ביותר ובהצלחה.

קרא עוד...

ריצוף אפוקסי צבר פופולריות משמעותית בשנים האחרונות, והפך לבחירה מומלצת עבור יישומי מגורים, מסחר ותעשייתיים שונים. עם העמידות יוצאת הדופן, הרבגוניות והמשיכה האסתטית שלהן, רצפות אפוקסי מציעות מגוון יתרונות שהופכים אותן למבוקשות מאוד בשוק. במאמר זה, נבחן את המאפיינים, השימושים והיתרונות העיקריים של רצפות אפוקסי, ונשפוך אור מדוע הן הפכו לאפשרות ריצוף מועדפת עבור רבים.

קרא עוד...

פריט דקורטיבי שמככב בשנים האחרונות בכל בית הוא שולחן צד. שולחן קומפקטי מינימליסטי שעד כה היה נחשב רק כתוספת דקורטיבית כאשר הוצב לצד הספה או השתמשו בו להגשת אוכל לאורחים בסלון, הפך במרוצת הזמן ללהיט עיצובי עתיר שימושים יצירתיים.
כל שצריך זה רק לחשוב מחוץ לקופסה ולהשתמש בשולחן לפי רצונותיכם והעדפותיכם. מומלץ להשקיע בפריט איכותי בעל עמידות גבוהה, שישרת אתכם בנאמנות ותוכלו לנייד אותו ברחבי החלל ממקום למקום בעל עיצוב שישתלב בהרמוניה עם סביבת המגורים מבחינת חומרי גלם, טקסטורה וצבעוניות.
לפניכם 5 דברים שאולי לא חשבתם לעשות עם שולחנות צד ויפתיעו אתכם ביתרונות שלהם:

קרא עוד...