עונת החורף מתקרבת ובאה ואיתה גם נפתחת באופן רשמי עונת החתונות החורפיות. זוגות רבים בישראל בוחרים את העונה החורפית לקיום החתונה המיוחלת כאשר הבחירה נובעת בדרך כלל מכמה סיבות עיקריות: הוזלת עלויות, אילוצי תאריכים והעדפת העונה הגשומה והרומנטית

כלים

מומלץ כי לאחר שסגרתם את התאריך של היום המרגש בחייכם תשימו לב למספר דגשים חשובים במקום האירוע ובמהלך ההתארגנות.

1.אולם האירועים- אמנם מדינת ישראל מתגאה בהיותה ארץ טרופית קטנה אך בהחלט ייתכן כי דווקא ביום החתונה תיזדמן לאזורכם סופת גשמים קטנה. לכן חשוב מאוד לוודא כי במידה וקבלת הפנים והחופה מתעדים להיערך בחלל פתוח צוות ההפקה של המקום ערוך להסב את שני האלמנטים הראשונים לתוך החלל הסגור בפרק זמן קצר ותוך שמירה על העיצוב היפה והמכובד.

טיפ קטן- במידה ויש טפטופים קטנים שאינם מלווים ברוחות ניתן לחלק למוזמנים מטריות עם תמונה לשימוש במקום וכמתנה מכם. העלות אינה גבוהה, החווייה מקסימה והמתנה בהחלט מיוחדת.

2.חשוב לבדוק כמה ימים לפני האירוע כי אמצעי החימום באולם פועלים, נשמע מאוד אלמנטרי אך לאחר תקופת קיץ ארוכה וחמה במיוחד אכן יש צורך לוודא כי בעלי המקום בדקו, ניסו ווידאו כי ציוד החימום פועל.

בנוסף, ודאו עם אנשי המקצוע הנכונים כי באולם לא יהיו הפתעות כגון טפטופים על האורחים והסועדים מה שיכול להפוך את האירוע המקסים שלכם למטרד עבורכם ועבור אלו שמגיעים לכבד אתכם במעמד החשוב הזה.

3. אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לשים דגש על בדיקתו הינו החשמל. במידה ונצא מתוך נקודת הנחה כי את האירוע אתם מקיימים במקום מכובד ואיכותי אשר דואג לבדיקות תקופתיות הסבירות הגבוהה היא כי לא תהיה בעיה בזמן האירוע אך לעתים ישנם הפסקות חשמל שאינן תלויות במקום ולכן אחד הדברים שבשום פנים אסור לחסוך עליהם הינו הגנרטור. וודאו כי קיים אחד במקום ובמידה ולא הזמינו מראש אחד שיעמוד לרשותכם בעת הצורך. חתונה בחשיכה למעשה תסגור לכם את האירוע.

4. מגרש החנייה- וודאו כי קיים מגרש חנייה זמין וקרוב לרווחת המוזמנים, עדיף כאמור מגרש מסודר עם משטח אספלט אך גם אם אין כזה בקרבת מקום לפחות תוודאו כי במגרש לא יווצרו שלוליות ובוץ שיגרום לאורחים להגיע לאולם בנעליים רטובות ומלוכלכות.

5. שביל גישה- בדרך כלל ישנו שביל גישה מסודר בין החנייה לאולם, את הכללים החלים על מגרש החניה יש לייחס גם לשביל הגישה. בנוסף, חשוב לשים לב שיש תאורה ולא להתעצל ולבדוק כמה ערבים לפני שהיא אכן עובדת כראוי וכי לא מסתמנת בעיה עם חוטי חשמל רופפים ולא בטיחותיים.

אם אין שביל גישה מסודר אתם יכולים ליצור בעצמכם שביל גישה רומנטי באמצעות נרות ושילוט. יחד עם זאת זכרו כי מאחר ומדובר בחורף המלווה לעתים בגשמים ורוחות הקפידו להציב את הנרות במיכלים סגורים המיועדים לכך.

6. קבלת האורחים- אורחים שמגיעים לאולם לאחר שנהנו מכמה טיפות גשם ורוחות מקפיאות יעריכו מאוד קבלת משקה חמים ונעים עם כניסתם לאירוע. בדרך כלל נהוג לחלק בקבלת הפנים משקאות קרים ואלכוהוליים אך תוספת של צ'אי עדין תהווה פתיח נעים ומחמם לאירוע.

7. נקודה אחרונה וחשובה לא פחות מקודמותיה- הביגוד שלכם כחתן וכלה. לאחר שהשקעתם סכום כסף לא מבוטל על החליפה המדוגמת ושמלת הכלה המיוחדת אל תשכחו לצרף פריט לבוש תואם שיגן עליכם מנזקי הגשמים והרוחות עד ההגעה לאולם. ובנוסף חשוב לצייד את הכלה במוצרי האיפור לחידושו בשעת הצורך.

הכי חשוב שתהיה חתונה רומנטית, מיוחדת ומרגשת..

eldadaharoniהטיפים באדיבות אלדד אהרוני, הבעלים של גלריית לורנס- סיפור אהבה, גלריה לחתונות ואירועי בוטיק.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS