כל מתאפרת מעדיפה עפרון מכני בעל מנגנון מסתובב המאפשר "לדלג" על פעולת החידוד. אך אַלְיָה וְקוֹץ בָּהּ, הסיבוב הקל והנוח אומנם חושף מייד את חומר העיפרון בקצהו אך הוא נטול קצה מחודד, מה שעשוי לחבל בשירטוט קו אחיד דק ויציב.

מותג הקוסמטיקה "תפוח טכנולוגיות טבעיות" השיק סבון מוס על בסיס תמציות זרעי - רימונים המיועד לניקוי יעיל ועדין של עור הפנים. הסבון ממיס לכלוך ושאריות איפור ומנקה בעדינות את העור, מרגיע ומותיר תחושה נעימה בעור הפנים.

הפפיטה או בשמה המובחן Houndstooth - "שיני כלב הציד" מזוהה מאד עם בתי האופנה כריסטיאן דיור, ובלמיין, אולם נדמה כי השנה גם גזרת הנייל ארט מחבקת אותה וזאת בתמורה מבקשת להשתלט לכן על קצות האצבעות.

מתחשק לך טעם של ספרייט על השפתיים ? בא לך אולי פופקורן או שוקולד בלגי עליהן? אם התשובה לשאלות האלה היא חיובית אז כדאי לכם להכיר את lipsmacker מותג שפתוני הלחות בטעמים שעשה לאחרונה עלייה לישראל.

מזה שנים מתנהלת בעולם החרדי מלחמה עיקשת סביב נושא פיאות הנשים. הרב עובדיה יוסף ז"ל, מי שהיה מנהיגה הרוחני ונשיא מועצת חכמי התורה של מפלגת ש"ס מהזרם הספרדי, אסר על נשים לחבוש פיאה מטעמי צניעות. לעומת זאת, הרבנים האשכנזיים, בהם הן חסידים והן ליטאים, נוטים לאשר את חבישת הפיאה.

יום החתונה הוא אחד הימים העמוסים, המרגשים, המלחיצים והמיוחדים בחייה של כל אשה. כל כלה מעוניינת לחוות את שעות הרווקות האחרונות שלה בכייף עם המון פינוקים ומינימום מחשבות מטרידות בראש. בדיוק לשם כך הוקמה מחלקה מיוחדת לכלות (ואגב, גם לחתנים) בקומפלקס הקוסמטיקה פרסטיז' הגדול בישראל, הממוקם בכיכר המג'יק ברובע י"ב באשדוד.