צילום: הדס ניצן

חוגגים את חג הפסח בפסטיבל הזעתר ב"חוות דרך התבלינים" בבית לחם הגלילית - הכניסה חופשית! בחג פסח הורים רבים תוהים כיצד להעביר את הזמן עם הילדים, איך לגרום להם ליהנות ולקבל במקביל ערך מוסף.

קרא עוד...

צילום: נאות קדומים

על החילזון של מרדכי והמור של אסתר - פורים 2017 בפארק נאות קדומים. סיורים לכל המשפחה בעקבות ה"כוכבים" של מגילת אסתר: מה הם סודות הטיפוח של אסתר המלכה מהו הקשר בין הצבעים של בגדי המלכות של מרדכי היהודי לבין חילזון ואיך הכינו את היין האהוב על המלך אחשוורוש - פורים 2017, 12 במרץ, יד' באדר, בפארק נאות קדומים.

קרא עוד...

צילום: עדן חלפה

בעקבות נשים שהעזו - סיור מרגש בפארק נאות קדומים לכבוד יום האישה הבינלאומי ולא רק. מסע בזמן בעקבות נשות המקרא הנועזות, להכיר את סיפורן המרתק של רות המואבייה ורבקה אימנו, לצד טיפים לטיפוח, ולזוגיות מוצלחת הישר ממגילת שיר השירים - יום שישי, ה' באדר, תשע"ז 3.3.2017, בפארק נאות קדומים

קרא עוד...

צילום: אבי אריש

סופ"ש סביב הכינרת: תצפית על הקורמורנים שהגיעו לכינרת, פריחה והיסטוריה רגע לפני האביב, קורמורנים רבים עוצרים במהלך נדידתם סביב האגם הלאומי. בסוף השבוע צפוי מזג אוויר נעים ושמשי לשרור סביב הכינרת, הזדמנות טובה ליהנות מתצפית על הקורמורנים והפריחה הססגונית סביב הכינרת. ברשות הכינרת, השקיעו רבות לפריצתו ופיתוחו של שביל סובב כינרת, על מנת לאפשר לחובבי הטבע ליהנות מהאגם הלאומי, בעלי החיים והצמחייה הקסומים שסביבו.

קרא עוד...

תיירות חבל בנימין מזמינים לסיורים חינמיים במסלולי טיול צבעוניים ומרהיבים

תבחרו צבע - מרבדים קסומים בחבל הארץ ההסטורי שלנו, בימי שישי טיול משפחתי מעולם לא היה צבעוני כל כך, ניחוחות פרחי בר וטל חורפי מלטף את עלי הכותרת, ריח האדמה עולה בחוטם ותחושה עילאית של רעננות מעלה חיוך ורוגע. תיירות חבל בנימין מזמינים לסיורים חינמיים במסלולי טיול צבעוניים ומרהיבים. אפשר לראות שקדיות לבנות פורחות בעמק שילה, ורוד של סחלבים ורקפות שמעטר את מערב הרי בנימין, מרבדי כלניות שצובעות באדום את נחל מכמש, דרך אלון המקושטת צהוב של פרחי החרדל המקסימים, שמורת כוכב השחר שנצבעת בסגול העמוק של אירוס הגלבוע.

קרא עוד...

צילום: אשחר בצר

בעקבות ההצלחה בשנה הקודמת, במועצה האזורית עמק המעיינות יקיימו גם השנה בסופי השבוע של חודש פברואר אירועים מיוחדים בחורף עם שלל פעילויות לכל המשפחה בהן גם "טרקים בשביל עמק המעיינות" הכוללים סיורים מודרכים למשפחות מיטיבות לכת במסלולים שונים בשביל העמק העוברים דרך אתרי התיירות, הטבע והמורשת שבעמק המעיינות בשנה שעברה זה התחיל בהשתתפות של מאות מטיילים והשנה חוזרת הפעילות ובגדול.

קרא עוד...

פארק נאות קדומים, פארק ענק עם מגוון עצום של פרחים, עצים וטבע פראי

למקומות, היכון... צלם! - הפנינג ט"ו בשבט ותחרות צילום בטבע בפארק נאות קדומים בשיתוף עם אתר "צמח השדה" - סדנאות צילום בטבע עם אלדד מאסטרו ורועי קן-תור - סדר ט"ו בשבט מיוחד בו לומדים על מקורות החג ואיך הוא בכלל קשור לנטיעות. סיורים מודרכים בגן הבוטני הפורח, תחרות צילום נושאת פרסים ועוד. ביום שישי ה- 10.2.2017 י"ד בשבט תשע"ז בפארק נאות קדומים.

קרא עוד...