לאור ההצלחה: האגודה לתרבות הדיור תקיים בטבריה סדנה נוספת לניהול וועד הבית עבור וועדי הבתים – לקוחות האגודה. מטרת הסדנה היא להדריך את המתגוררים בבתים המשותפים בכל הקשור לתחזוקה השוטפת והנכונה של הבית המשותף

כלים

האגודה לתרבות הדיור תפתח בטבריה, בתאריך ה-18.5.11, סדנא נוספת לניהול וועד הבית לוועדי הבתים, לקוחות האגודה. מטרת הסדנה היא להדריך את המתגוררים בבתים המשותפים בכל הקשור לתחזוקה השוטפת והנכונה של הבית המשותף. הסדנה תהא בת ארבעה מפגשים בהיקף של שלוש שעות בכל מפגש.

המפגש הראשון יתקיים במעמד ראש עיריית טבריה, מר זוהר עובד, מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, מר ראובן צדוק, מנכ"ל העירייה מר יוסי נבעה וחבר מועצת העיר והממונה על תרבות הדיור, מר פרג'י שמש.

עוד ייקחו חלק במפגש הראשון, ממונה מחוז צפון על שיקום שכונות, מר בני תמים והממונה על הרווחה בחברת עמידר, הגב' כרמלה פרידמן. במהלך המפגש תועברנה שתי הרצאות, האחת, בנושא שירותי האגודה ותפקידה של נציגות הבית על ידי ממונה מחוז צפון, מר שלומי אור והשנייה, בנושא חוק המקרקעין וסוגיות משפטיות במרקם החיים בבית המשותף על ידי המייצגת המשפטית, עו"ד סיגלית גוזלן.

המפגש השני, יעסוק בניהול חכם ויעיל של קופת וועד הבית: דו"חות, תלושי משכורת ,דיווח לביטוח לאומי היבטי מס ועוד, על ידי יועצת המס, הגב' אפרת קריקסט, ובנושא : ביצוע שינויים ברכוש המשותף: הרחבות ותוספות בנייה, הרחבת לובי ועוד ע"י האדריכל עופר פורת.

במפגש השלישי, תועבר הרצאה בנושא היערכות לשעת חירום במקרים של רעידות אדמה, ירי טילים ורקטות ושריפות שיועברו ע"י מדריכת אוכלוסייה לשעת חירום מפיקוד העורף ע"י רס"ר אילן נחמיאס משירותי כיבוי האש.

המפגש האחרון יהיה "סדנה מטיילת" לירושלים בדרך לשם, תהיה עצירה בפתח תקווה שם יפגשו את מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, מר ראובן צדוק שיסביר להם על פרויקט השיפוצים לדוגמא שמתקיים בעיר. משם יצאו לירושלים, שם, ברחבת הכותל, יערך טקס סיום ובמהלכו יחולקו תעודות למשתתפי הסדנה.

מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, מר ראובן צדוק, מסר כי, "אני מברך על פתיחת סדנה נוספת לניהול וועד הבית בטבריה. הסדנה מעניקה למשתתפיה, לא רק כלים מקצועיים שעוזרים להתמודדות היומיומית עם הבעיות המגוונות שמתעוררות בניהול הרכוש המשותף, אלא גם נותנת במה לוועדי הבתים לשתף את האחרים במצבים אליהם נקלעו ומהם נחלצו. השנה שמנו דגש על מצבי חירום ומתן הכלים הנחוצים להתמודדות שכזו עבור הדיירים. אנו נמשיך בהענקת שירות חם ללקוחותינו, להיות להם לאוזן קשבת ולספק פתרונות נאותים לניהול הרכוש המשותף. בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לראש העיר טבריה, מר זוהר עובד, על תמיכתו בפעילות האגודה לתרבות הדיור ובקידום מטרותיה למען תושבי העיר. למנכ"ל העירייה, מר יוסי נבעה ולחבר מועצת העיר והממונה על תרבות הדיור בעיר, מר פרג'י שמש על תמיכתם האישית, תוך הפגנת אכפתיות מבורכת, בפעילות הסניף המקומי ולאחל הצלחה רבה למנהל הסניף המקומי מר יעקב אברהם".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS