ח"כ נסים זאב מש"ס, מעריך בראיון לתכנית "בצהרי היום" ברדיו קול חי, עם אלעד קינסט, כי ש"ס תימנע בהצבעה על המשך ההקפאה. "ש"ס לא יכולה לצאת נגד הממשלה ולא בעד הממשלה ולכן האלטרנטיבה היא בעצם להימנע. ש"ס לא יכולה כרגע ללכת למהלך מרחיק לכת שיש לו השלכות רציניות מבחינת הממשלה שגם ככה היא לא כ"כ יציבה ואולי כמעט עומדת על כרעי תרנגולת. ייתכן שגם אם ש"ס תתנגד עדיין יש רוב לרה"מ".

לדבריו של ח"כ זאב, על ישראל לדרוש להוציא מהסיכום על הקפאה נוספת דירות שנמצאות בשלב מתקדם של בנייה. "אני חושב שזו סוגיה שצריכים להתעקש...נוכל אולי לקבל הבנות מארה"ב, לפחות שמי שנמצא בשלב בניה מתקדם, לאפשר לו את השלמת הבניה כדי לא לגרום נזק".

בהתייחס לסערה סביב הדחתו האפשרית של ח"כ הרב חיים אמסלם מש"ס, אמר ח"כ נסים זאב: "על זה נאמר במשנה במסכת אבות 'חכמים היזהרו בדבריכם'...לפעמים האדם אומר דבר, שמי ששומע אותו לא הבין בדיוק את מה שהוא התכוון, והתוצאה היא הרסנית. יכול להיות שלא הייתה שום כוונה לרב אמסלם בעניין הזה, אבל דבריו נשמעים ומתפרשים לצערי הרב בצורה שלילית ביותר ולכן אני חושב שיש מקום מבחינתו לבקש סליחה מהרבנים ואולי לנסות ליישר קו. אני לא חלק מהמחליטים או הממליצים או שיש בכוחי לשנות את הדברים".