ועדת הכלכלה של הכנסת קיימה דיון, שלישי במספר, בנושא החרם הכלכלי שהכריזה הרשות הפלשתינאית על תוצרת ישראלית מיהודה ושומרון. בדיון השתתף יו"ר הכנסת ראובן ריבלין וחברי כנסת רבים, גם כאלו שאינם חברי ועדת הכלכלה. דיונים קודמים שקיימה הועדה הסתיימו בקריאה לפעולה. הדיון הנוכחי התמקד בדרישה לעבור למעשים

ח"כ הרב מנחם אליעזר מוזס אמר כי התנהלות מדינת ישראל היא בבחינת "כל המרחם על הרשעים סופו שמתאכזר לרחמנים". לדבריו, ישראל מעבירה לרשות הפלשתינית תגמולי מיסים ותשלומים שונים, ומעסיקה עובדים רבים משטחי יו"ש במפעלים הישראליים. לעומת זאת הרשות לא רק שאיננה מגלה כלפינו את אותו היחס אלא מתאכזרת לתושביה שלה. "כ-5000 פלשתינאים מועסקים במפעלים ברחבי יהודה ושומרון. ההחלטה לחרם על אותם מפעלים תביא מיידית לפיטורם של אותם עובדים ערבים ותעמיק את העוני והאבטלה בשטחים. היום החרם הוא רק על מפעלים בהתנחלויות, מחר יחרימו את יפו, חיפה או כל מקום אחר בישראל. יש לנהוג מידה כנגד מידה ולקזז מכספי העברה את אותם סכומים שמדינת ישראל מפסידה כתוצאה מההחרמה."

הרב מוזס קרא לעבור מגינוי והצהרה למעשים ולהליך חקיקה מזורז שיתמודד עם הבעיה. "עצם הדיון ב"הצעות חוק" וקיום דיון ציבורי בו יגרור תגובה והתייחסות הולמת ומעשית לבעיה זו".