חשודים

(הדופק הפלילי)
צילום: אילוסטרציה

איכות השלטון לרה"מ- יש לנקוט בהליכים להרחקת מר אריה דרעי משולחן הממשלה, עקב החקירות הפליליות נגדו, ועל רקע הקלון שכבר דבק בו על רקע החקירה המתנהלת ונוכח הקלון הכבד שדבק בדרעי עקב התנהלותו הפלילית בכהונתו הקודמת כשר, קוראת התנועה לראש הממשלה לשקול בשנית האם ראוי שאדם כזה ישב אל שולחן הממשלה, יאחז בסמכויות שר וינהיג את השלטון המקומי במדינת ישראל.

(הדופק הפוליטי)
חה"כ מיקי רוזנטל

חה"כ רוזנטל על הפוליגרף לקציני משטרה "נתניהו מבקש להפחיד את חוקריו, גם לאמסלם מניע אישי - נקמה" בתגובה ליוזמת הפוליגרף של ח"כ דודי אמסלם (הליכוד) כפי שהתפרסם היום ב"ידיעות אחרונות" מסר ח"כ מיקי רוזנטל (המחנ"צ): "הרעיון לשלוח את קציני המשטרה לפוליגרף לא נועד לנקות את שורות המשטרה, אלא לפגוע ברוחה"

(הדופק הפוליטי)
צילום: אילוסטרציה

ביהמ"ש העליון החליט: ראש הממשלה יידרש להשיב ל "בג"צ ההמונים" בפרשת הצוללות וכלי השיט עד ל - 1.3 ח"כ אראל מרגלית: "החלטה שמעבירה מסר ברור ליועמ"ש. הגיע הזמן לעבור מ"בדיקה" לחקירה. נמשיך לפזר את מסך העשן מעל שחיתות נתניהו״ ביהמ"ש קבע כי ב- 8.3 יקיים דיון ראשון בעתירתם של ח"כ אראל מרגלית, עו"ד אלדד יניב ו-19,083 אזרחים נוספים, הדורשת להפוך את "בדיקת" פרשת כלי השייט והצוללות לחקירה פלילית.