חסן נסראללה

(הדופק הבטחוני)

בעקבות דבריו של מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה, לפיהם "ינחית מכה קשה על ישראל באמצעות פגיעה במיכל האמוניה במפרץ חיפה" , אמרה מאיה יעקבס מנכ"ל עמותת צלול: "מיכל האמוניה המיושן והמסוכן שבלב המטרופולין הצפוף בצפון נמצא כבר שנים על הכוונת של אויבי ישראל. רק בנס הוא לא נפגע עד היום ובינתיים הנשק שמכוון לעברו הופך מדויק ומאיים יותר."

(הדופק הפוליטי)

נשיא המדינה בערב הוקרה לזובין מהטה: "הגעת מלב הודו ככישרון צעיר והפכת למאסטר של המוסד התרבותי החשוב ביותר בישראל". על מלחמת לבנון השנייה אמר פרס: "המלחמה הפסיקה את ירי הטילים על יישובינו. חיילי צה"ל תקפו את קיני החיזבאללה בדרום לבנון ומנהיג החיזבאללה, חסן נסראללה, מסתתר בבונקר ובורח מאימת החוק הבינלאומי"

(הדופק הבטחוני)

אלוף פיקוד הצפון גדי אייזנקוט בסמינר באוניברסיטת חיפה:"הנחת העבודה שלנו היא שכל מה שנמצא במחסנים הסורים עובר לחיזבאללה. לעיתים מדובר ב-100 משאיות ביום. אנחנו תפסנו את מלחמת לבנון השנייה כלא מספקת מבחינת התוצאות, אבל לא כך רואה זאת חיזבאללה. נסראללה לא העלה על דעתו שבתום המלחמה הוא יאלץ לוותר על כל המרחב שבין הכפרים לטובת חיילי האו"ם וצבא לבנון ושעליו להסתפק בהתכנסות בכפרים. תוצאות המלחמה השאירו אצלם רושם רב"

(הדופק הבטחוני)
karaסגן השר לשתוף פעולה אזורי ולפתוח הנגב והגליל, ח"כ איוב קרא ביקר היום בראש הנקרה ושמע סקירה על קידוחי הגז תמר 1 ולוויתן. קרא דחה את טענות חיזבאללה ולבנון שהקידוחים נמצאים במים הטריטוריאליים של לבנון, ואמר: " חיזבאללה רוצה להצדיק את קיומו מול אדוניו מטהראן, ועושה הכול כדי לערער את היציבות במזרח התיכון, וזה לא ירתיע אותנו להמשיך ולחפש גז ולנצל את האוצר הטבעי שנתגלה למול חופינו"