חכ מיקי רוזנטל

(הדופק הפוליטי)
ח"כ מיקי רוזנטל (המחנ"צ)

ח"כ מיקי רוזנטל על תחקיר השר ליצמן והטבק: "שר בריאות שמקדם חברות טבק דומה לשר ביטחון פנים שחובר לאירגון פשע". רוזנטל פנה היום ליועץ המשפטי לממשלה בעקבות התחקיר של העיתונאי חיים ריבלין ומסר בתגובה: "שר בריאות שמקדם חברות טבק דומה לשר ביטחון פנים שחובר לאירגון פשע.

(הדופק הפוליטי)
 ח"כ מיקי רוזנטל (המחנ"צ)

חבר הכנסת מיקי רוזנטל על ההצעה לאסור חקירות נגד ראש ממשלה מכהן: "כדאי שעסקני הליכוד יעסקו יותר בטוהר המידות ופחות בדרכים לחמוק מהמשטרה" בתגובה להצעת ח"כ אמסלם מסר ח"כ מיקי רוזנטל (המחנ"צ): "תזמון נדיר יש לח"כ אמסלם".

(דופק החינוך)
רוזנטל : "מצב החינוך בישראל הוא קטסטרופה. מ- 2007 הוספנו 12 מיליארד ₪ לתקציב החינוך אבל התוצאות מוכיחות כי התפוקה אפסית. המשמעות היא שהכסף הגיע למקומות הלא נכונים"

רוזנטל בדיון שיזם על תוצאות מבחני החינוך בישראל : "הוספנו 12 מיליארד ואין תוצאות. דרושה מהפכה ברמת ההוראה ובתקצוב הדיפרנציאלי" בדיון בוועדת החינוך, שיזם ח"כ מיקי רוזנטל (המחנ"צ) בנושא תוצאות מבחנים בינלאומיים בחינוך אמר היום (ב') רוזנטל : "מצב החינוך בישראל הוא קטסטרופה. מ- 2007 הוספנו 12 מיליארד ₪ לתקציב החינוך אבל התוצאות מוכיחות כי התפוקה אפסית. המשמעות היא שהכסף הגיע למקומות הלא נכונים וששרי החינוך מתנהלים על פי גחמות של רגע ולא על פי תפיסה ארוכת שנים.