חולון

(הדופק הפוליטי)
חה"כ יאיר לפיד

לקראת יום העצמאות ה -69 של מדינת ישראל מפלגת 'יש עתיד' יוצאת מחר למבצע צמתים בכל הארץ -"אנחנו אוהבים את ישראל" פעילי המפלגה יחלקו לעוברים ולשבים דגלי ישראל ומדבקות עם הכיתוב "אני אוהב את ישראל"

(אמנות)
תערוכה בגלריית החווה בחולון:  25 שנה לעדלאידע

תערוכה חדשה בגלריית החווה בחולון: משנכנס אדר - 25 שנה לעדלאידע בחולון. אוצרת: ציפי יפעת. לאורך כל השנים, גם בתקופה של פיגועים וגם כאשר ירדו גשמים, לא עמדה העדלאידע מלכת וקברניטי העיר חולון הקפידו לקיימה כחלק בלתי נפרד מהווי העיר ומתרבותה. התערוכה מוצגת במסגרת העונה הישראלית לעיצוב בחולון

(אמנות)
גיבורי על - לא מה שחשבתם, התערוכות מציגות את הצד הרגיש והפגיע של גיבורי העל

המוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס, חולון מציג: כוחות-על וגיבורי-על כמקור העצמה. העולם כולו מעריץ את גיבורי-העל – מהסמלים המרכזיים של אמנות הקומיקס. מכלול של 3 תערוכות תחת הכותרת "כוחות על" מציגות צד אחר של גבורת העל: הצד הרגיש, הפגיע, האנושי.

(הדופק הפלילי)
תמונה: אילוסטרציה

רשות המסים והמשטרה חשפו חשד לעבירות הלבנת הון, סחיטה באיומים ועמידה בראש ארגון פשיעה. פעילות סמויה בת מספר חודשים של המשטרה בשיתוף פעולה עם יחידות יהלום ונש"מ (נותני שירותי מטבע) ברשות המסים ובליווי הפרקליטות, הביאה למעצרם של חשודים בעבירות הלבנת הון, סחיטה באיומים, עמידה בראש ארגון פשע ועוד.

(גוש דן)

בזק בינלאומי הקימה מערך טלפוניה מתקדם בעיריית חולון. המערכת החדשה תשרת את כלל מוקדי השירות והחירום של העירייה ותכלול 5 שנות שירות ואחריות. היקף העסקה מוערך בכ-1.5 מיליון ש"ח

(גוש דן)
אנשי החינוך מברלין בישראל. צילום: אלינור אמינוף

משלחת של אנשי מקצוע מתחום הנוער מברלין-מיטה ביקרה בחולון

(גוש דן)
שומרים צעירים בפתיחת שנת הפעילות בחולון. צילום: השומר הצעיר

תנועת הנוער השומר הצעיר בחולון פתחה את שנת הפעילות

(גוש דן)
 צילום: רכזי תנועות הנוער

אחריי לתנועה - שבוע תנועות הנוער צוין בחולון בשבוע שעבר במגוון פעילויות.

(גוש דן)
נפתח אליעזר – מרכז הצעירים החדש של חולון. צילום: טל קירשנבאום

לצעירים יש בית - אליעזר - מרכז הצעירים החדש של חולון נפתח רשמית באירוע רב משתתפים שהתקיים בשבוע שעבר, במעמד ראש העיר, מוטי ששון ובהשתתפות חנה הרצמן, מנכ"לית העירייה ומכובדים רבים נוספים.

(בארץ)
ניסוי לשיפור בטיחות הולכי רגל במעברי חצייה מתקיים בחולון. צילום: באדיבות הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

ניסוי לשיפור בטיחות הולכי רגל במעברי חצייה מתקיים בחולון. הניסוי ברחובות אלופי צה"ל וקרן היסוד בקריית שרת