לאור המקרים האחרונים של פשיטות רגל בחברות תעופה אשר בעטיין איבדו רבים את הכסף ששילמו מבעוד מועד בעבור כרטיסי טיסה חברת אופיר טורס מציעה פתרון שיחזיר לנוסע את תחושת הבטחון: ביטוח בסכום סמלי של 3$ לאדם עבור כרטיסי טיסה בחברות התעופה הסדירות

כלים

בחברת אופיר טורס מבטיחים את כספך ומתחייבים לארגן טיסה חלופית או החזר כספי במקרה של הפסקת טיסות כללית והכרזת פשיטת רגל בחברת תעופה סדירה שהיא חברת IATA (כמו מאלב ההונגרית למשל) לנוסעים אשר ירכשו כרטיס טיסה וביטוח נסיעות דרכה.

סכום הפיצוי במקרה של הפסקת טיסות כללית יכול להגיע עד ל – 2000$ לנוסע לרכישת כרטיס טיסה חלופי עקב הפסקת הטיסות של החברה הסדירה טרם יציאתך מן הארץ או בזמן שהייה בחו"ל.

אופיר טורס, בסיוע חברת נסיעות העסקים הבינ"ל CWT (Carlson Wagonlit Travel) אותה היא מייצגת בבלעדיות בישראל, מבטיחה טיסה חלופית או החזר כספי, בכפוף לתקנון, לכל נוסע שירכוש כרטיסי טיסה ופוליסת ביטוח נסיעות (ליציאות מאפריל עד אוקטובר 2012) בחברות התעופה השייכות לארגון התעופה הבינ"ל IATA ונמצאות בהסדר התשלומים הבנקאיים (Bank Settlement Plan).

יו"ר אופיר טורס, בועז וקסמן אומר: "שמירה על כספי הלקוחות היא מחוייבות שלנו כנותני שרות - יש פניות של לקוחות ואנו נותנים להם מענה לשאלות ובטחון לכספם בשל ארועים שעלולים להתרחש חס וחלילה. הפתרון יוצע לכל לקוח שיביע רצון להשתתף בתוכנית היות ומענה לנושא זה הינו כיום מחוייב המציאות, אם אדם חסך אלפי שקלים– צריך להבטיח את נסיעתו".

בנוסף, מפעילה חברת אופיר טורס גם מוקד חירום 24/7 מיוחד הנותן מענה אנושי לכל מקרה חירום (מקרים קודמים בהם הופעל המוקד: הצונאמי ביפן \ אפר געשי באירופה \ שביתות בנמלי תעופה וכו').

הביטוח צפוי להיות משתלם גם ללקוחות עסקיים - כך לדוגמא לקוח עסקי אשר רוכש כ-500 כרטיסי טיסה בשנה ישלם 1500$ עבור הביטוח. הכדאיות ברורה- די במקרה אחד של פשיטת רגל עליו יתקבל החזר בשווי של 2000$ כדי להשיב ההשקעה לחברה.

מאופיר טורס ביקשו להוסיף כי גם אם כבר רכשתם כרטיסי טיסה בחברה סדירה כמצויין לעיל אך טרם הגיע תאריך הטיסה – עדיין ניתן לבטח את הנסיעה כאמור.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS