רשת איקאה ישראל מציעה מגוון פתרונות אחסון לנעליים המתאים לאחסון הנעליים לשימוש יומיומי או לתקופת הקיץ בה מתמעט השימוש בנעליים סגורות. מגוון פתרונות האחסון באיקאה מחולק לשתי קטגוריות: אחסון פתוח ואחסון סגור

כלים

האחסון הפתוח כולל בדרך כלל פתרונות הכוללים מדף אחד או יותר. פתרונות אלה יכולים להיות ארוניות, מדפים פשוטים או ספסל. מומלץ למקם פתרונות אלה בכניסה לבית או בחדר הארונות בצמוד לחדר השינה. בפתרונות המוצבים בכניסה לבית מומלץ להשתמש לצורך הסרת הנעליים בעת הכניסה לבית והחלפה לנעלי בית.

האחסון הפתוח מאפשר זמינות של הנעליים ללא צורך בפתיחת ארונות ואוורור הנעליים לאחר השימוש. להשלמת עיצוב הכניסה לבית וליצירת מראה מושלם ניתן להוסיף מעל מתלה תואם למעילים.

האחסון הסגור מומלץ למראה אסטטי ולאחסון של כמות גדולה של נעליים. ניתן להשתמש בארונות נעליים בעלי מדפים מותאמים בגודל למיקום נעליים בגדלים שונים. בחללים קטנים ניתן להשתמש בפתרונות אחסון אלכסוניים על מנת לצמצם רוחב הארונית. בנוסף, בארונות הבגדים של איקאה ניתן לשמור את הנעליים בתוך הארון במתקן ווים מיוחד. המתקן מתכוונן באלכסון, נשלף כמו מגירה ושומר על צורתן של הנעליים. באופן זה אין צורך בחיפוש אחר הנעליים.

ארונות הנעליים מיוצרים מחומרים שונים וביניהם פלסטיק, עץ מלא, מלמין או פורניר.

מוצרים לדוגמא:

KOMPLEMENT – מדף זוויתי לארון הבגדים מיועד לאחסון נעליים , , קיים במבחר מידות , גודל ‎50*58‏ס"מ, עשוי פלדה בציפוי פלסטיק, צבע שמפניה, מחיר 35₪.

skar- ארון נעליים עם 3 תאים, עשוי שבבית דחוסה, גודל ר' 49*ג' 150*ע' 19 ס"מ, צבע שחור, מחיר 490 ₪.

MOLGER – ספסל, עשוי עץ אגוז מלא בגימור לקה שקופה, גודל: ר' 83*ג' 50*ע' 37 ס"מ, מחיר 295 ₪.

ניתן להשיג במחלקת אחסון בגדים בחנויות איקאה בנתניה ובראשון לציון

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS