הילדים של מאוחדת ייהנו מהפנינג במרפאת אזורים ברחובות

ביום ראשון הקרוב, 20.8.17 תקיים מאוחדת הפנינג בריאות והנאה ב"קאנטרי אזורים" ברחובות, בין השעות 17:00-19:00. במסגרת יום בריאות פתוח המיועד למנויי מאוחדת ובני משפחותיהם ולמנויי הקאנטרי ובני משפחותיהם - ייערכו מגוון פעילויות חוייתיות ואיכותיות ללא עלות לרבות סדנת תיפוף גוף לילדים ופעילות "חכם בשמש" במתחם הממותג של מאוחדת.

קרא עוד...

שלום כתה א'. מאוחדת משקיעה בלקוחותיה

הערב (חמישי) תקיים מאוחדת טקס חגיגי ומיוחד לעולים לכתה א' במרפאת "יבנה הירוקה" של מאוחדת במרכז "קרסו", בין השעות 17:30-19:00. במסגרת זו תתקיימנה פעילויות חווייתיות ואיכותיות לרבות הרצאה בנושא יציבה נכונה, הרצאה על תזונה נכונה והכנת כריך בריאות, מדידות גובה ומשקל והפעלה עם ליצן. את ניהול האירוע תלווה מנהלת המרפאה, הגב' עליזה אופיר.

קרא עוד...

הפנינג בחולון. מאוחדת פועלת לרווחת מבוטחיה

מאוחדת תקיים הערב (חמישי) הפנינג בריאות והנאה במרפאת ח-300, בין השעות 17:30-19:00. במסגרת יום בריאות פתוח המיועד למשפחות וילדים מנויי מאוחדת ייערכו מגוון פעילויות חווייתיות ואיכותיות ללא עלות לקראת סיום הקיץ.

קרא עוד...

במעמד שר הבריאות, חכ הרב יעקב ליצמן, ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, סמנכל המרכז הרפואי בני ציון דר דני שטיינברג ואישי ציבור נוספים צילום- מח' שיווק

כ- 1,500 איש, הגיעו לוועידת ישראל לרפואה 2017 שהתקיימה זו השנה ה-11 במרכז הקונגרסים הבינלאומי בבנייני האומה בשיתוף עם המרכזים הרפואיים בני ציון, הדסה, שערי צדק, קופת חולים מאוחדת, הקרן לידידות, חיל הרפואה, הרשות לפיתוח ירושלים ועיתון כל העיר, שדנה בנושאים שבין רפואה לחברה. הועידה התקיימה במעמד שר הבריאות, ח"כ הרב יעקב ליצמן, ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, סמנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר דני שטיינברג ואישי ציבור נוספים

קרא עוד...

השתלת שיניים ביום אחד- נשמע לא מציאותי, אבל זה קיים ויש לזה ביקוש גדול בקרב מטופלים רבים. השתלת שיניים ביום אחד היא פתרון מעולה לאנשים שיש להם ריקבון ברוב השיניים או חוסר שיניים, שחיקה ומקרים נוספים בהם קיים הצורך בשתל דנטאלי. מה שאותם אנשים הסובלים זקוקים לו הוא שיקום חלל הפה, שזה אומר למעשה, מערכת שיניים חדשה, באירה ואסתטית. מדובר בהליך קצר ומהיר של חיבור של מספר שתלים, כאשר בסוף התהליך, יוצא המטופל עם שיניים יפות וחיוך מושלם.

קרא עוד...

ד''ר אנה קושניר צילום- דניאלה אסאדו

צלקות פוסט אקנה מלוות לעיתים בכתמי פיגמנטציה ועשויות להישאר שנים לאחר שהפצעים נעלמו. צלקות אלו מקנות לעור מראה מחוטט ולא מחמיא. ברשת מרפאות כללית אסתטיקה מציעים פתרון יעיל- טיפול ע"י מכשיר הפועל באמצעות גלי רדיו וטכנולוגיית אור, המעודד את העור לייצר תהליך של ריפוי והתחדשות ומסייע לריפוי פצעים קיימים, הבהרת כתמים, טשטוש צלקות "ישנות" ומראה כללי חיוני, בריא וקורן! הטיפול  ניתן במרפאת כללית אסתטיקה קריון

קרא עוד...

כמה עולה מתיחת פנים?

מאמר זה נכתב לאחר שנשאלו לא מעט שאלות בקשר למחיר טיפול מתיחת פנים. חלק מהשואלים כלל לא יודעים כמה זה עולה, וחלקם ראו כמה זה עולה והתלוננו על תעריף יקר ובלתי נגיש. יצוין כי התהליך יקר משתי סיבות עיקריות: לא כל פלסטיקאי רפואי, וגם לא כל פלסטיקאי רפואי העוסק ברפואת עור, רשאי למתוח פנים בחוטים. גם אם הוא מורשה, לא בטוח שזה טוב לכם, ואחרי ככלות הכול – ברפואה רק התוצאה מדברת, לא שום דבר אחר. לכן, הסיבה הראשונה היא יוקרתו ורמתו של הרופא, שמיתרגמות לתעריף רב PER שעת עבודה שלו. הסיבה השנייה היא כי חומרי הייצור מהם מכינים את החוטים למתיחת הפנים אינם מאד זולים. הסיבה השלישית היא שלא רופא אחד מטפל בכם אלא צוות שלם הכולל סייען/סייעת, מרדים וכד', שגם הם משולמים ולא מעט. כל זה עונה על השאלה כמה עולה מתיחת פנים, והתשובה היא שמדובר בשירות לא מאד זול.

קרא עוד...