C

השתלת עצם הינו הליך שהפך בשנים האחרונות להרבה יותר שכיח, הוא נעשה במצבים בהם כמות העצם בשן איננה מספקת עבור השתלה של שתל חדש או שהעצם פגועה בצור משמעותית ואין יכולת לבצע על גבה השתלות נוספות. משמעות הדברים היא שעבור מטופל הזקוק להשתלת שן חדשה, עלול להתעורר הצורך גם בתוספת של עצם אשר יכולה כיום להגיע בצורה טבעית או בצורה סינתטית. ולמרות שהליך זה נחשב לוותיק ואמין במידה רבה, לא מעט מטופלים מבקשים לדעת ולהכיר את ההבדלים שבין תחליף עצם סינתטי לבין תחליף של עצם טבעי, החל מההבדלים ועד ליתרונות הרפואיים השונים.

קרא עוד...

מאז ימי קדם השתמשו בצמחים להתמודדות עם בעיות רפואיות שונות. אלוורה היא צמח מרפא מוכר בעל סגולות מרפא ידועות אשר הפכו אותו לפופולארי לשימוש במגוון ווריאציות כגון משחה או משקה אלוורה. אם בכוונתכם לצרוך את הצמח בדרך זו או אחרת, חשוב שתדעו כיצד הוא יכול לתרום לאיכות החיים ולשמירה על הבריאות.
מהן התכונות החיוביות של אלוורה וכיצד להשתמש בה בדרך אפקטיבית כך שתענה על הצרכים הרפואיים שלכם? כל המידע החשוב בכתבה שלפניכם.

קרא עוד...

כפות הרגליים הן אחד מהאיברים שעובדים הכי קשה בגוף האדם. הן חלק ממנגנון התנועה שלנו, משמשות כבולמי זעזועים וגם אמורות להבין את המשטח שעליו אנחנו עומדים הולכים ולהדריך את שאר הגוף איך להתמודד איתו. אורח החיים המודרני מעמיס מאוד על כפות הרגליים כיון שהוא טומן בחובו עמידים על משטחים קשיחים והנעלה לא מתאימה. ללא התמיכה המתאימה נוצרים עיוותים בכפות הרגליים שאותם ניתן לחלק לכמה סוגים מרכזיים.

 

קרא עוד...

בנק זרע פרטי הפך בשנים האחרונות למקום מפגש עם החלום להפוך לאמא. סביר כי מרבית מהנשים היו מעדיפות להקים משפחה, אך בהיעדר דמות ש"מפיקה זרע" ישנו את הבנק באמצעותו ניתן להרות לתורם זרע, אותו סביר לא תכירו ולא תפגשו ובעיקר אם מדובר על תורם ישראלי בבנק זרע ציבורי ו/או פרטי בישראל. באשר לתורמים מרחבי העולם, הסיפור מעט שונה, שם ניתן לקבל מידע מורחב יותר אודות התורם לרבות תמונות, מכתב מהתורם ועוד. כדי לעשות סדר במידע אודות בנק זרע פרטי, ריכזנו את המידע לו אתם זקוקים.

 

קרא עוד...

הקפאת שומן

אם מצבורי השומן בבטן, בזרועות או באזור אחר בגוף, מטרידים אתכם ושום דיאטה או פעילות גופנית לא מצליחים לסלק אותם, יש לנו פתרון עבורכם שאינו כרוך בניתוח. מדובר בהליך רפואי שאושר על ידי ה-FDA ומיועד להפחתת כיסי שומן תת עוריים באמצעות הקפאה.

קרא עוד...

צילום יח"צ

אם יש דבר נורא מכל, זה בא בדמות של לאבד שיניים. הפנים הם תעודת הזהות שלכם, ושיניים חסרות בהחלט מעיבות על הנראות. אבל, הסירו כל דאגה מעל לבכם. לרפואת השיניים המודרנית יש כיום פתרונות מצוינים, שבאים במקום המקומות החסרים של השיניים. וזאת בתנאי שאתם פוטנציאל למתאים לטיפולים של השתלות שיניים. מדובר אודות אחד מטיפולי השיניים הכי מוצלחים כיום. טיפולים שיניים משקמים, מגוונים, עמידים, אשר מגנים על בריאות הפה אף באופן מידי, ואף בראייה של שנים רבות קדימה. מי שמתעתד לעבור טיפול כזה, זה רק טבעי שיהיו לו שאלות הרות גורל בנושא. שאלות כמו למשל – האם השיניים המושתלות ייראו טבעיות, האם מדובר באפשרות הטיפול הכי מוצלחת? האם אני מועמד מתאים להשתלות שיניים, האם זה טיפול יקר מאוד? מה אחוזי ההצלחה של הטיפול הזה? ועוד... ועוד... שאלנו את הרופא, שאין שני לו, דוקטור עמוס בוחניק, את כל השאלות שבוודאי מטרידות אתכם כעת. הרופא סיפר לנו, בתור התחלה, שבמרפאה שלו עובד ערב רב של מטפלים, כמו לדוגמה – מומחים לטיפולי שורש, רופאים בעלי תואר D.M.D, מומחים בפריודונטיה, רופאים מומחים ליישור שיניים, וכמובן מומחים להשתלות, שטרם נראו כמותם במדינת ישראל. את התשובות לשאלות הרבות שלכם, סיפק דוקטור עמוס בוחניק ברצון רב, מן הרצון להעניק לכם שקט נפשי, ולהכין אתכם כראוי לפני הטיפול. המשיכו לקרוא, זה נעשה מעניין משאלה לשאלה.

קרא עוד...

עדכונים אחרונים