מאת: ד"ר נמרוד פרידמן

ניתוח להגדלת החזה נחשב לאחד הפופולריים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. נשים רבות נעזרות בו כדי ליצור לעצמן את הגוף שתמיד רצו ובאופן זה משפרות משמעותית גם את הדימוי העצמי שלהן. כדי להשיג את התוצאה הרצויה קיימות היום שלוש אפשרויות מובילות, כשהמוכרת שבהן היא הגדלת חזה באמצעות שתלים בגודל המבוקש. אך לצד פרוצדורה זו, ניתן היום לבצע הגדלת חזה גם באמצעות הזרקת שומן עצמי, או בהליך משולב שכולל שימוש בשתלים ובהזרקה של שומן עצמי. שתי הפרוצדורות האחרונות ידועות פחות, אך הן עשויות לסייע לנשים רבות, ועל כן במאמר הבא נתמקד בהן.

קרא עוד...

אחד מסוגי הכאבים הנפוצים ביותר איתם אנחנו מתמודדים בשכיחות גבוהה, הם כאבי רגליים. זה נכון עבור לא מעט אנשים, בין אם מדובר בקבוצות ספציפיות עקב התחום המקצועי בו הן עוסקות, וכן זה נכון לגבי קבוצות אחרות של אנשים, מסיבות שונות.

קרא עוד...

עקמת בעמוד השדרה מתפתחת בגיל צעיר מאוד, לרוב מעט לפני גיל ההתבגרות. מקרים חמורים של עקמת, כמו גם כאבי גב בקרב מבוגרים, עלולים להשפיע על יכולת האדם לבצע את הפעולות הפיזיות הבסיסיות ביותר. במקרים שכאלה, מומלץ להתחיל לשחות.

קרא עוד...

בעבר היינו רגילים לראות בכל מקום אנשים אוחזים בסיגריה ומעשנים. היינו רואים אותם בבתי קפה, מסעדות, פאבים, מועדונים, מגרשי כדורגל, פארקים, ובכל מקום אחר. זו היתה נורמה חברתית ואיש לא ערער עליה.

קרא עוד...

החלפת ברך

גוף בריא הוא המתכון לאיכות חיים, אבל כשהגוף חורק וקשה מאוד לתפקד איכות החיים נפגעת. אנשים רבים סובלים מבעיות ברכיים הבאות לידי ביטוי בכאב כרוני שמתעורר במצבים שונים בעוצמה ובתדירות המשתנה מאדם לאדם. יש מי שמדווחים על כאב בעת פעילות גופנית מאומצת בעוד אחרים בעת הליכה ואחרים גם בעת מנוחה.

קרא עוד...

טיפול יישור שיניים הוא טיפול ששם לעצמו מטרה ברורה: להפוך את השיניים לישרות. הבעיה היא ששנים רבות, הטיפול שהוצע לקהל הרחב – לילדים ועד בוגרים, הוא טיפול באמצעות גשר הברזל. מיותר לציין כי המראה שנוצר גרם ללא מעט מבוכה, ואנשים שנמנעו כל חייהם מלחייך בגלל נראות השיניים שלהם, נאלצו כעת להסוות את חיוכם אפילו יותר. יישור שיניים ללא גשר נשמע לרבים כמו החלום הבלתי אפשרי, אך מדובר על טיפול קיים ונגיש גם לכם!

קרא עוד...