קלינאית חדשה במאוחדת נס ציונה

מרפאת האימהות של מאוחדת בשכונת "סביוני נצר", מרחיבה את שירותיה ומעדכנת על הצטרפותן של קלינאיות התקשורת אליה ויינשטיין, ומור לביא הרחבת שעות הפעילות של המעבדה וחוגים לקידום הבריאות

קרא עוד...

חברת גמאסרט  - GemmaCert – הישראלית מרעננה פיתחה לאחרונה ומשיקה בימים אלה בארץ וברחבי העולם מכשיר נייד קטן, פטנט רשום ראשון מסוגו בעולם, שיאפשר לבצע בדיקה ביתית מהירה ופשוטה להפעלה של איכות ותקינות הקנאביס הרפואי באמצעות בדיקה מהירה שאיננה פוגעת בפרחי הקנאביס. הפיתוח החדשני כבר מעורר עניין רב מאוד בארץ ובעולם על רקע הגידול בשימוש בקנאביס רפואי, הלגליזציה של הקנאביס במדינות רבות בעולם ומיקרים בארץ ובעולם שבהם אותר קנאביס פגום שמסכן חולים.

קרא עוד...

עיניים אדומות יכולות להופיע בגלל כמה גורמים שונים, אך הדבר החשוב ביותר הוא להתעלם מהסימן הזה. אנשים רבים מתעלמים מהעיניים האדומות שמופיעות אצלם סתם כך ביום בהיר אחד או בגלל משהו שהם צרכו, ואז המצב יכול להחמיר. מה גורם לעיניים אדומות וכיצד אפשר לטפל בבעיה הזו?

קרא עוד...

פסיכולוגיים קליניים ממרפאת הברושים בכנס בינלאומי בלונדון. צילום - תמר מושקוביץ

מאמר שפרסמו פסיכולוגיים קליניים ממרפאת "הברושים" השלוחה לטיפול פסיכולוגי לילדים ולנוער בכרמיאל שבאחריות המרכז הרפואי לבריאות הנפש מזור בעכו, העוסק ביחסי יהודים-ערבים במרחב הטיפולי זכה לעניין רב בכנס בינלאומי בלונדון. המאמר שנכתב ע"י הפסיכולוגים הקליניים הגב' נטלי ליוס וד"ר יובל מושקוביץ וכותרתו "מפגשים טיפוליים במרחבים רוויי זהויות", זכה למשובים חיוביים ולעניין רב בזכות התקווה שהוא מעורר לחיבור והדדיות בין קבוצות שונות

קרא עוד...

מהנהלת המרכז הרפואי בני ציון  נמסר כי,  כל הנתונים מתבססים מחודש ינואר ועד חודש  דצמבר  2018.   ובנוסף, *מספר מטופלים אלקטיביים השנה במרפאות החוץ בביה"ח  - 129,235 כאשר הנתונים המסומנים בכוכבית כוללים תחזית של חודש דצמבר.  38 מתמחים חדשים הצטרפו השנה למחלקות השונות, מספר הארוחות שחולקו למאושפזים השנה -411,912, מחקרים : 120 מחקרים רפואיים חדשים התחילו. מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אמנון רופא, אמר השבוע, "שנה זו התאפיינה גם הפעם בעלייה של מספר הפונים לביה"ח בני ציון, כמו גם בהתפתחות של ביה"ח הן מבחינת שירותים חדשים שפתחנו עבור הפונים  והן בשדרוג המחלקות והמבנים"

קרא עוד...

רופא שיניים בהרצליה

החיפוש אחר רופא שיניים שילך אתכם דרך ארוכה, יספק את תוכנית הטיפולים הכי טובה ויהיה כתובת לכל כאב וכל טיפול נשמע פשוט, אבל בעצם בכל עיר – גדולה כקטנה, יש אנשי מקצוע מיומנים שיכולים להציע טיפול רפואי. בחיפוש אחר רופאי שיניים נגלה מכלול גדול של רופאים שמציעים את שירותיהם, אבל איך אפשר לדעת שאתם באמת בידיים טובות?

קרא עוד...

מצב סיעודי הוא ללא ספק איננו מצב נעים. על פי ההגדרה, אדם סיעודי הוא אדם אשר נתון במצב שבו הוא איננו יכול לבצע פעולות שונות בחיי היומיום שלו באופן עצמאי כגון : לקום, ללכת ועוד, או, אדם אשר מוגדר כ"תשוש נפש" – כלומר, אדם אשר חולה במחלה נפשית אשר בגינה הוא איננו מצליח להתנהל בצורה תקינה ונורמטיבית בחיי היומיום שלו. מקרים מעין אלו כוללים בני אדם החולים במחלת האלצהיימר ועוד.

קרא עוד...