חברי הכנסת החברים בשדולה למען השוטרים והסוהרים בכנסת סיירו הערב במטה הארצי של משטרת ישראל בירושלים. במהלך הביקור, שמעו חברי השדולה סקירה ממפכ"ל המשטרה, רנ"צ דודי כהן שכללה את היעדים המרכזיים של פעילות המשטרה בכל התחומים. כמו כן, סיירו חברי הכנסת במחלקת הזיהוי הפלילי, במחלקת החבלה ובמחלקות נוספות במטה הכללי

לאחר הסקירה, פנה ח"כ מגלי והבה למפכ"ל והציג בפניו את בעיית האלימות ואת מקרי הרצח הרבים שאירעו לאחרונה במחוז הצפון ואינם מפוענחים. כמו כן, התייחס ח"כ והבה לסוגיית הגיוס למשטרה ואמר כי "הקריטריונים הנוקשים מהווים לעיתים פגיעה במתגייסים, בעיקר בחיילים משוחררים שתרמו רבות במהלך שירות צבאי מלא וכל רצונם הינו להשתלב בשורות משטרת ישראל".

בנוסף, העלה ח"כ והבה את סוגיית רישוי כלי הנשק וטען כי מדיניות החרמת הנשקים מהאוכלוסייה המורשית להחזיקם ואיסופם על ידי המשטרה מהווה פגיעה קשה באזרחים רבים אשר נאלצים להפקיד את נשקם לאחר שהם אינם עומדים בתבחינים חדשים שנקבעו על ידי משרד הפנים.

ח"כ מגלי והבה חתם את הביקור במילות תודה והערכה ואמר: "מדינת ישראל חבה חוב עמוק לשוטריה שפועלים יום וליל לשמירה על ביטחוננו, למרבה הצער ללא שיתוגמלו על כך באופן הראוי. המטרה המרכזית שהשדולה רואה לנגד עיניה, הינה חיזוק מעמד השוטרים וחיזוק התגמול לו הם זוכים על עבודתם."

המפכ"ל השיב כי הוא יבחן מחדש את נושא רישוי כלי הנשק מול הגורמים הנוגעים בדבר והבטיח לשמור על קשר רציף עם חברי השדולה על מנת להבטיח טיפול בנושאים האלה בייחוד בכל הקשור לטיפול הולם בגמלאי המשטרה.